Jestli si myslíte, že jediným dobrým řešením v létě jsou pouze sandály, možná je čas na to, abyste se blíže podívaly na nejnovější trendy přímo z hlavních měst módy – takových jako Paříž, Miláno nebo New York. Trendsetterky, blogerky a módní redaktorky výrazně ukazují, že v létě 2020 se k šatům budou nosit různé modely bot, které budou pohodlné a budou vypadat velmi stylově a módně. O jakou konkrétní obuv se jedná? Více si o tom můžete přečíst níže.

Přemýšlíte o tom jaké boty k šatům na léto 2020 budou nejlepším výběrem? Poradíme Vám tak, že některé z nich budete moci nosit celý rok.

Boty k šatům na léto 2020: pantofle a sandály na geometrickém podpatku

Ještě během minulé sezóny se zdálo, že geometrické podpatky s námi nezůstanou delší dobu a budou spíše jednorázovým trendem. Ukázalo se však, že tyto boty se natolik zalíbily milovnicím módy po celém světě, že i v létě 2020 jsou pořád hitem! V čem je tajemství jejich fenoménu? Geometrický podpatek je nejen pohodlný a stabilní, ale také tvoří charakter celého outfitu. Pantofle a sandály s geometrickým podpatkem budou ideálním doplňkem pro šaty, což dokazuje i Leonie Hanne.

Boty k šatům na léto 2020: boty na klínku

Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete pro lodičky na platformě nebo si vyberete raději pantofle, sandály nebo sneakersy v stylu Spice Girls z 90.let – boty na platformě se budou skvěle hodit k šatům a vytvoříte tím jednu z nejmódnějších kombinací pro letní sezónu 2020. Jejich další výhoda? Jsou velmi pohodlné!

Boty k šatům na léto 2020: pantofle na nízkém podpatku

O pantoflích na nízkém podpatku jsme Vám už psali v několika článcích a jeden z nich se právě týkal konkrétně těch, které se objevily v kolekci značky Gino Rossi a vypadají dokonce lépe než ikonický model od módního domu značky Bottega Veneta. Díky této značce dnes všude na ulicích vidíme ženy v pantoflích s nízkým a pohodlným podpatkem. Při přemýšlení o jejich koupi, Vás mohou přesvědčit informace o tom, že se ideálně hodí k šatům, zeštíhlují nohy, jsou ženské a přitom zůstávají velmi pohodlné – takže neunavují chodidla v letních podmínkách.

Boty k šatům na léto 2020: sneakersy

Při nošení sneakers a šatů – ať už krátkých nebo dlouhých – to je trend, který známe už delší dobu a objevil se v ulicích společně s nárůstem oblíbenosti stylu zvaného athleisure. Pokud hledáte univerzální boty k šatům na léto 2020, které se Vám budou hodit také pro vytvoření podzimních outfitů, rozhodně si vyberte pohodlné dámské sneakersy. Mezi nejmódnější patří ty ve stylu vintage.

Boty k šatům na léto 2020: kovbojky

Stejně jako v případě bot na geometrickém podpatku, tak i v případě kovbojek nikdo nepředpokládal, že se na tak dlouho dobu budou objevovat na módních přehlídkách a v ulicích hlavních měst módy. A přece se tak stalo! Kovbojky, které se nosí k šatům jsou velmi stylové a jedná se o okouzlující kombinaci, která se často objevuje v ulicích Kopenhagu, New Yorku nebo Paříže. Kovbojky rozhodně patří mezi naši další nabídku bot vhodných k šatům na léto 2020 a určitě si s nimi vytvoříte módní outfity také na podzim.

Boty k šatům na léto 2020: sandály na nízkém podpatku

Další a poslední nabídka, která nemůže chybět v našem výběru jsou sandály na nízkém podpatku, které se také budou hodit k šatům pro letní sezónu 2020. Podobně jako pantofle v tomto provedení, tak i tyto boty jsou nyní velmi oblíbené více než sandály s plochou podrážkou nebo ty na vysokém podpatku. Dobrou zprávou je to, že v sobě spojují pohodlí a trend! Chcete se odlišit od ostatních? Pak si místo sandálů na nízkém podpatku v pastelových barvách vyberte například červené, které má také trendsetterka z Kopenhagenu na fotce níže.

View this post on Instagram

@cphfw #copenhagen @victoriasaceanu

A post shared by The Style Stalker (@thestylestalkercom) on

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít