Boty s originálním podpatkem – ANO nebo NE?

1 min.
V tomto článku:

Podpatek je jeden z nejdůležitějších prvků obuvi. Důležitou roli hraje nejen jeho výška, ale i tvar. Pokud máte rády extravaganci, rozhodně s námi zůstaňte a přečtěte si celý článek. Speciálně pro Vás jsme připravili přehled nejzajímavějších modelů bot s originálními podpatky. To jsou opravdové perly mezi botami!

Jak nás přesvědčují návrháři a stylisté, někdy je dobré vybočit trochu z toho co známe a odvážit se pro něco nového. Necháte se unést lodičkami s ozdobným podpatkem?

Podle Alexandra McQueena, známého návrháře z nekonvenčních návrhů a taktiky plné šoku, krása spočívá v tom co není vidět. Pokud chcete na sebe přitáhnout pozornost a navíc se nebojíte různých reakcí, už dnes si objednejte boty na eobuv s netypickým a výjimečně vídaným podpatkem… efekt wow je zajištěn.

I když se to může zdát, s pomocí obuvi s originálním podpatkem, můžete „změnit” celý outfit. Stačí, když v sobě najdete odvahu a dáte mu šanci. Pro začátek Vám navrhujeme seznámit se s nabídkou takových značek, jako United Nude, Sagan nebo Baldowski. Naši pozornost přitáhly podpatky s průhlednými nebo různými výřezy a nepravidelnými tvary. Co se Vám nejvíce líbí?

11196

Boty s originálním podpatkem značky United Nude

Je dobré se dívat na svět z perspektivy vysokých podpatků a především z těch mimořádných. Tvar podpatku bude svědčit o Vašem originálním vkusu a módě. Úspěšně oživíte casual outfit, jestli si vezmete k outfitu podpatek, který vypadá jako asymetrická kostka nebo vrták. Jak řekl americký zlatník Harry Winston – „Lidé se budou dívat. Dosáhni toho, aby ta chvíle, kterou tomu obětují, stála za jejich čas”.

11197

Boty Sagan

Boty s exotickým podpatkem vládnou každé módní přehlídce. Jsou znamením pro novou dobu, která je plná abstrakce a zvláštnosti. Návrháři hledají nové možnosti, nabízejí co nejzajímavější řešení. Co si myslíte o botách polské značky Baldowski?

11198

Boty s originálním podpatkem značky Baldowski

Pokud pochybujete o tom, jestli jsou boty s tak specifickými podpatky pohodlné, neztrácejte čas přemýšlením a hned si objednejte několik párů bot na zkoušku. Připomínáme Vám, že jak doručení, tak i vrácení jsou v našem internetovém obchodě eobuv zdarma a hlavně velmi jednoduché.

11199

Boty s originálním podpatkem značek R. Polański, Giorgio Fabiani, Elisabetta Franchi, Bronx

Už jste se přesvědčily a chcete nosit boty s originálními podpatky? Doufáme, že ano! Vyberte si model, který Vás nejlépe vystihne a vzbudí obdiv kolemjdoucích.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!
Zkontrolujte v obchodě
Crossbody kabelky Tommy Hilfiger, vložky do bot, peněženka, karl lagerfeld, Pánské bílé tenisky, Kabelky Furla, Hnědé kozačky, Nike Air Force

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít