Etnický styl – najděte perfektní doplňky a příslušenství

2 min.

Etno styl je velmi oblíbený a lákavý, protože se dobře nosí, je pohodlný a při vhodném výběru doplňků v něm vynikne přirozená krása. Přečtěte si, z čeho můžete vybírat, a třeba si etnický styl oblíbíte i vy.

Co charakterizuje etnický styl oblékání?

Etnická móda či etno móda je speciální styl oblékání, který v původním slova smyslu spojuje určitý národ či skupinu lidí se stejným kulturním pozadím. Etno móda vychází ze slova ethnos, které se překládá jako národ či lidstvo. Etnický oděv spojují prvky jako je ruční práce, volný střih, zajímavé vzory a motivy. Korálky, květy, spirály, výšivky. To je jen zlomek toho, co můžeme od etno stylu čekat. Etnický styl lze vidět na šatech, sukních, kalhotách, košilích i šortkách. Dále se s ním můžeme setkat u obuvi i doplňků. Etno styl navíc nevychází z módy. Nemusíte se tak bát, že budete v etno modelech v příští sezóně pasé. Zaměřit se však můžeme na trendy barvy, které zrovna v dané sezóně frčí. V tomto roce budou v kurzu zejména pastelové odstíny barev. Etno halenku tak můžete zvolit v meruňkovém, světle-růžovém či pistáciovém tónu. Máte-li rádi extravagantní modely, můžete se zaměřit na rudou barvu. Velké oblíbenosti se letos těší i přírodní barvy. Ty si s etno stylem přímo notují. Hlubině modrá, zlatá či /korálová barva bude tou správnou volbou.

Co charakterizuje etnický styl oblékání?

Které doplňky ve etno stylu zvolit?

Chceme-li vyšperkovat náš outfit do posledního detailu, neměli bychom zapomínat ani na etnické doplňky. A že je z čeho vybírat. Skvělý doplněk bude např. etno taška či batůžek s etnickými vzory. Etno tašky lze vybírat s krátkými i dlouhými uchy. Velké oblíbenosti se těší zejména kousky s malými zdobenými kapsičkami, které jsou zároveň i praktické. Etno kabelky a tašky seženeme v nejrůznějších velikostech. V letošní sezóně pofrčí zejména XXL modely. Výhodou je, že do nich vleze vše, na co si jen vzpomenete. Dalším zajímavým doplňkem v etno stylu jsou šperky. Výraznější kousky můžeme volit k decentnímu jednobarevnému oblečení. Jednoduchými etno šperky můžeme naopak doplnit výstřední outfit. Velmi pěkně působí, sladíme-li naše etno doplňky do stejných barev a vzorů. Kromě kabelek a šátků v etnickém stylu jsou k dispozici i etno šátky, šály, čepice a čelenky, popř. i sluneční brýle a hodinky. Jistě si tak vybere každý z vás.

   Šperky v etno stylu - jak vybrat etnické šperky?

Šperky v etno stylu – jak vybrat etnické šperky?

Hledáte-li vhodné etno doplňky, můžete vybírat i mezi originálními šperky. Etnické šperky zaujmou hned na první pohled. Ženy si oblíbily zejména etno šperky, které jsou poseté přírodními kamínky nejrůznějšího typu. Populární jsou i dřevěné šperky, které lze skvěle kombinovat s outfity v zemitých odstínech a zlatavých odlescích.

Jaké módní etno doplňky si můžete vybrat pro každodenní nošení?

Chcete-li si koupit etnické šperky pro každodenní nošení, uděláte nejlépe, vyberete-li si etno kousek v decentních barvách. Díky tomu jej budete moci kombinovat s jakýmkoli barevným oblečením. Velmi elegantně a přirozeně působí zejména dřevěné či kamínkové šperky. Co se týče tvaru, fantazii se meze nekladou. Do každodenního outfitu oceníme především drobnější šperky, které nám nebudou překážet ani při sportovních či pracovních aktivitách. Chcete-li nosit etno šperky do zaměstnání, raději se řiďte heslem, které říká, že méně znamená více. Extravagantními kousky se můžete blýsknout při posezení s přáteli či na večerním rande.

Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít