Červená je považována za jednu s nejvíce ženských barev. Vědci nám dokázali, že ženy, které nosí oblečení této barvy, více přitahují mužské pohledy než jejich kamarádky v outfitech jiné barvy. Rády si oblékáme červené šaty, malujeme si nehty touto barvou nebo používáme rtěnku přesně v takovém odstínu. Jiným ženským prvkem šatníku jsou červené jehlové lodičky, které Vám přidají více jistoty a určitě neprojdete kolem lidí bez povšimnutí!

Sníte o botách, které budou nepřehlédnutelné a dodají Vám trochu na přitažlivosti a sebevědomí? Podívejte se, proč jsou právě červené jehlové lodičky ideálním řešením.

Červené jehlové lodičky – outfity total look

Nejjednodušším způsobem, jak využít charakteristickou barvu, je sladit ji s oblečením stejného odstínu. Způsob na tento total look našla Maja Sablewska, která si červené polokozačky vzala k body. Vypadá velmi žensky a smyslně, celkový vzhled vypadá jednotně.

Outfit výše je velmi odvážný, pokud ovšem chcete využít tento typ obuvi pro každodenní outfity, můžete si je vzít k červeným a elegantním kalhotám. Celkový vzhled zvýrazníte bílou košilí a červenou rtěnkou, tím získáte ideální outfit například do kanceláře – pokud ovšem nemáte předepsán dress code, který by měl být v tónovaných barvách.

Červené jehlové lodičky ve večerním otufitu? Není nic jednoduššího! Stejně jako modelka si vezměte tyto boty k elegantním šatům stejné barvy. Takový outfit se bude hodit například na svatbu nebo pro jiné slavnostní události.

Rada stylistky

Pokud se rozhodnete pro outfit total look, dejte si pozor na to, aby se jednotlivé části šatníku od sebe lišily aspoň odstínem nebo texturou.

Červené jehlové lodičky – romantické outfity nebo ty s trochou dravosti?

I když barva, která je hrdinkou tohoto článku, je především spojována s dravostí a energií, bez problému ji můžete využít i v lehčích a romantických outfitech. Jak můžete vidět na fotografii níže, červené jehlové lodičky s páskem – v tomto případě sandály – byly sladěny s maxi šaty, které jsou v béžové a hnědé barvě. Modelka si vzala ke svému outfitu kabelku v odpovídající barvě, aby trochu utlumila výrazné boty.

Outfit v podobném stylu, ale s trochou vzdoru, to jsou krátké šaty z tenkého materiálu a červené semišové lodičky.

Pro outfit, který je plný dravosti se rozhodla Macadamian Girl. Instagramerka si vzala červené jehlové lodičky k přiléhavým šatům se zvířecím potiskem. Aby vyvážila celkový vzhled, nahoru si oblékla červený žaket. Jak samy můžete vidět, spojení dravosti a elegance je možné!

Červené jehlové lodičky a jiná barva

Tak odvážné boty sladěné s jinými barvami? Rozhodně! Takové řešení je pro ženy, které rády experimentují s módou a nebojí se riskovat. Pokud se rozhodnete pro takový outfit, pamatujte si, abyste použili červenou barvu také v jiných kouscích outfitu. Jako modelka, která si vzala jehlové lodičky s červenými akcenty k volné, zelené košili a džínovým šortkám. Celkový vzhled doplnila šátkem, který se barevně shodoval s botama.

Také zajímavým nápadem na spojení šatů, které připomínají žaket a červených lakovaných lodiček jsou knoflíky a potisk, které mají stejnou barvu. Boty jsou proto zajímavým akcentem a zároveň se nebudou až tolik „odlišovat” od celého outfitu.

Nejen jehlové lodičky

Pokud sníte o takových botech, ale neumíte si představit, že v nich budete trávit tolik času, rozhodněte se pro lodičky na platformě, které zajistí Vašim chodidlům lepší podporu a stabilitu. Ještě stabilnějším modelem budou červené lodičky na širším podpatku, které jsou současně velmi módní.

Chcete, aby se i ve Vašem šatníku našly dámské jehlové lodičky? Červené jsou ideální výběr! V našem internetovém obchodě eobuv na Vás čeká široký výběr modelů, které možná i díky našim radám využijete v mnoha outfitech. Pokud se ovšem, z nějaké důvodu, nebude cítít dobře ve Vámi vybraných botách, můžete je klidně vrátit. Máte 30 dní na vrácení zboží zdarma.

Autor

Agnieszka Ślęzak

I když se může zdát, že lodičky a conversky nejdou ruku v ruce, právě tyto boty mají v mém botníku výhradní místo. Můj styl definuje černá barva a kousky s květinovými vzory. Jsem milovnicí černého humoru, filmů Quentina Tarantina a zvířat.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.