Impulzivní, ne vždy ideálně trefené nákupy sezónních slev, se staly pravděpodobně každému. Abychom se vyvarovali tomuto scénáři, je dobré se na výprodeje připravit a naučit se chodit nakupovat v době, kdy na tom opravdu můžete něco získat a ne naopak. K docílení úspěchu Vám pomohou 3 ověřené strategie lovců slev, které jsme pro Vás shrnuli níže v tomto článku.

Během výprodeje je dobré si vybírat pouze takové prvky oblečení, které budou ve Vašem šatníku přes několik dalších let nebo trendy doplňky.

Strategie nakupování klasických kousků ve výprodeji

Urputní lovci slev perfektně vědí, že v době sezónních slev je výhodnější nakupovat nadčasové kousky šatníku, čili klasiku. Je to ideální příležitost na to, abyste si konečně mohli najít produkty vysoké kvality, které se Vám budou hodit nejen dnes, ale také za několik let. Než se dostanete do rytmu nákupního šílenství, podívejte se do svého šatníku, zjistěte co Vám chybí a co potřebujete. V době kdy budou probíhat výprodeje a půjdete nakupovat, mějte na paměti právě ty produkty, které potřebujete. Co se týče bot, dovolte nám, abychom Vám pomohli a vybrali nadčasové modely bot pro ženy i muže, které musíte mít.

Nadčasové dámské boty:

 1. černé baleríny;

 2. bílé sneakersy;

 3. hnědé řecké sandály;

 4. béžové jehlové lodičky;

 5. černé polokozačky;

 6. Birkenstock pantofle.

Nadčasové pánské boty:

 1. žlutá outdoorová obuv;

 2. hnědé sandály;

 3. černé oxfordky;

 4. hnědé mokasíny;

 5. černá kotníková boty s elastickými prvky;

 6. bílé sneakersy.

 

Strategie nakupování současných trendy kousků ve výprodeji

Současné trendy rychle vychází z módy. Nevidíme tedy smysl ve vyhazování velkého množství peněz na to, co za chvíli přestane být módní. Dobrý moment na nákup trendy prvků, který zvýrazní charakter Vašeho outfitu, je tedy čas výprodejů. Nezaplatíte za tyto produkty víc, než je potřeba.

Jak se připravit na nákupy tohoto typu a odkud se máte dozvědět, co je hitem posledních týdnů? Nejlepším zdrojem informací je Instagram, módní portály a blogy, které jsou zaměřeny na módu. Co se týče bot, informace můžete vždy najít na našem blogu v záložce ,,inspirace a trendy”. Pokud bychom Vám měli poradit, jaké boty jsou trendy v této chvíli, rozhodně bychom vybrali pro léto 2020 flatformy, o kterých jsme Vám psali už v tomto článku.

Strategie nakupování klasických a trendy kousků

Znalci módy, nejen od dnešního dne, si myslí, že nejlépe vytvořený šatník se skládá ze spojení klasických a nejnovějších trendy kousků s převahou právě prvně zmíněných. Při nákupech ve výprodeji, si určitě pořiďte solidní základní prvky outfitů, jako jsou například kožené boty a kombinujte je s cenově výhodnějšími trendy doplňky, které se budou hodit k outfitům v moderním stylu. Pamatujte, abyste právě na univerzální klasické kousky vydali více pěnez ze svého nákupního rozpočtu – v tomto případě má kvalita provedení velký význam, protože tyto kousky s Vámi zůstanou dlouho.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít