Kamala Harris není pouze první ženou v historii USA, která byla zvolena viceprezidentkou. Je také první slavnou političkou, součástí jejíhož šatníku nejsou pouze podpatky a saka. Jaké boty tato úspěšná žena, která stanula po boku nově zvoleného prezidenta USA Joa Bidena, nosí? Pojďme se podívat!

Zapomeňte na podpatky, Kamala vyráží na kampaň v teniskách

První viceprezidentka Spojených států amerických Kamala Harris není liberální pouze ve svých názorech, ale i co se týče svého šatníku. Její celkový outfit sice doprovází přirozeně očekávaná elegance, a tu podtrhují klasické tenisky značky Converse Chuck Taylor, ve kterých absolvovala téměř celou volební kampaň.

Jak sama přiznala, má jich doma dokonce celou sbírku. Podle Kamaliných slov v jejím botníku nechybí klasický černý i bílý pár těchto tenisek. Najdete tam i takové Conversky, které se nešněrují, jsou z krajky nebo do zimy. Nechybí ani tenisky, které si Kamala může obout ke kalhotovému kostýmu.

I volební kampaň se dá odchodit v Converskách

Věděli jste že,…

Conversky sice patří mezi nejčastější volbu obuvi Kamaly Harris, ale volební kampaň absolvovala i v botách značky Timberland?

Converse Chuck Taylor All Starr – pro Kamalu volba číslo jedna

Kamala nejraději volí známé All-Stary, které za poslední měsíce obula hned několikrát. Ať už mluvila na shromáždění v Orlandu nebo když se objevila v epizodě americké talk show Desus & Mero.

Má je ráda nejen kvůli komfortu, ale i z důvodu dostupnosti ostatním lidem. Nezáleží na věku, rase, pohlaví nebo sociálnímu statusu – All-Stary jsou pro každého. Objevují se nejen ve známých hollywoodských filmech, ale i na nohou běžných teenagerů.

Mimochodem, věděli jste, že boty Chuck Taylor All Star začínaly na basketbalovém hřišti? Přečtěte si o těchto ikonických teniskách v našem článku.

Komfort a dostupnost pro všechny – hlavní důvody Proč Kamala Harris miluje boty Converse

Politička udávající nový módní směr

Doby, kdy známé ženy nosily pouze podpatky, jsou dávno pryč. Kamala jasně ukazuje, že obout tenisky a obléct džíny a tričko, je i pro tak vysoce postavenou ženu naprosto přijatelné.

Navíc svůj celkový outfit obohacuje o skvělé doplňky. Není tajemstvím, že perly jsou oblíbeným doplňkem slavných političek – a Kamala není výjimkou.

Věděli jste, že…

Sesterstvo, do kterého Kamala na vysoké patřila, o svých členkách hovoří jako o dvaceti perlách? Proto pro ni mají hlubší význam a svůj outfit o ně ráda doplňuje.

Nestyďte se být odvážná a zvolit takový doplněk i ke svému outfitu.

Tak co, myslíte si, že má první viceprezidentka Spojených států amerických dobrý vkus? Nosíte i vy raději tenisky než boty na podpatku?

Autor

Redakce