Jak vznikla jedinečná kolekce bot Eva Longoria? Zpráva ze zákulisí!

4 min.

Americká hvězda, aktivistka a ikona stylu Eva Longoria, vytvořila ve spolupráci s eobuv svou vlastní kolekci bot. Jehlové lodičky, sneakersy nebo sandály – podepsané příjmením herečky ze seriálu „Zoufalé manželky“ – uchvacují ženskou smyslnost. Rozhovor s Katarzynou Bermes (producentkou celého projektu) o tom, jak vznikla tato jedinečná kolekce.

Jak vypadala realizace focení v Los Angeles a zda Eva Longoria měla své nálady? Přečtěte si rozhovor a poznejte zákulisní chuťovky!

Jak vznikla spolupráce: eobuwie x Eva Longoria? Koho to byl nápad a – co je nejdůležitější! – jak na nabídku reagovala Eva?

V eobuwie.pl (*jehož součástí je eobuv.cz) pečlivě sledujeme změny na trhu s obuvi. A ačkoliv v prodeji dominují sportovní boty a sneakersy, všimli jsme si, že mnoho žen hledá ženskou obuv – vhodnou do práce, na schůzku s přáteli nebo na procházky. Tak se zrodil nápad vytvořit kolekci určenou moderním ženám! Ženy, které plní mnoho životních rolí a chtějí se v každé z nich cítit pohodlně, udržet si vkus a styl.Rozhodli jsme se pozvat hvězdu, jejíž styl odráží potřeby našich zákaznic a která aktivně plní různé role. Eva Longoria velmi pozitivně přijala návrh na vytvoření kolekce obuvi pro ženy a zaplavila nás svými nápady.

V kolekci podepsané příjmením Evy Longorie vládnou jehlové lodičky.

Eva Longoria je podle mnoha novinářů považována za „nezkaženou hollywoodskou hvězdu“. Můžete mi popsat jak probíhala spolupráce? Byla snadná nebo se to neobešlo bez komplikací?

Překvapila nás svojí energií a pílí! Vždy připravena a dochvilná. Přesně věděla jakou kolekci obuvi chce vytvořit a jak ji představit světu. Při focení pracovala na 200% a bylo těžké s ní udržet krok. Eva má silnou osobnost a pracuje profesionálně, přitom jí nechybí smysl pro humor a odstup.

Eva Longoria se ráda věnuje svým koníčkům. Říká se, že když zakládala restauraci, sama si zvolila čalounění pohovek a texturu záclon. Do jaké míry se podílela na designu obuvi podepsaného jejím příjmením? Navrhovala barvy nebo materiály?

Přiznám se, že neznám zákulisí tohoto kulinářského dobrodružství, ale jsem schopná tomu uvěřit! Eva je hluboce oddaná všemu, co dělá. Každý model je pečlivě posouzen z hlediska aktuálních trendů, výběru materiálů, výšky podpatku, detailů, provedení… Neexistují žádné náhody! Herečka si ráda vybírá pro každodenní outfit modely ze své vlastní kolekce, co můžeme pozorovat na jejím Instagramu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Jak vidíte, nově vytvořená kolekce je plná… ženské smyslnosti! Co si myslíte, odrážejí boty každodenní styl Evy Longorie? Prozradila Vám jaký je její oblíbený model?

Eva ví jak si hrát s módou, jak čerpat z trendů, ale zároveň to všechno interpretovat po svém. Košile a dobře přiléhající saka, perfektně kombinuje s klapkami jednoduchého, sofistikovaného střihu. Jartrenčkot mixuje s espadrilkami, nejčastěji ji však můžeme vidět ve vkusných sandálech na vysokém jehličkovém podpatku. Eva osobně vybírala modely pro fotokampaň a bylo vidět, že se v nich cítí dobře.

Přestože v kolekci dominují jehlové lodičky, nechyběly ani pohodlné sneakersy nebo espadrilky. Jaká byla myšlenka při tvoření sortimentu; měla to být univerzální nabídka určená všem ženám? Koneckonců, Eva Longoria je kompilací dokonalé ženy v domácnosti a zároveň úspěšné ženy.

Hvězda klade důraz na kvalitu materiálů a provedení obuvi. Zároveň klade důraz na to, aby obuv byla správně profilovaná a pohodlná během nošení. Celá kolekce silně ukazuje každodenní styl Evy Longorie – vzory jsou originální, a zároveň tlumené a elegantní. Podle mého názoru je zde poselství pro každou z nás: Haló! Zasloužíte se cítit krásně a to v různých situacích. Bavte se módou a dovolte ji, ať zdůrazní Váš styl a osobnost.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Eva Longoria je nesporně ikonou stylu. Víte, kdo je její inspirací? Victoria Beckham, se kterou se přátelí?

Evin styl je přirozený, ženský, někdy trochu nonšalantní. Nemyslím si, že by měla někoho předstírat nebo napodobovat – její síla vychází zevnitř. Je to spíš Eva, která inspiruje kamarádky, aby si vybraly nové modely a nosily je ne zcela zřejmým způsobem.

Jak myslíte, co podle Vás tato spolupráce znamená pro polskou značku? Vidíte již první efekty?

V prvních dnech byla kolekce dobře přijata v Polsku i v zahraničí, dělá nám to velkou radost. Zákaznice mají rády vzory, chválí si provedení a ptají se, kdy se objeví další modely. Od začátku března roku 2020 lze kolekci bot Eva Longoria zakoupit rovněž v internetovém obchodě s prémiovou módou – modivo.cz, která patří do stejné skupiny.

Zlevastříbrné jehlové lodičky EVA LONGORIAsandály se zirkony EVA LONGORIAčervené sandály EVA LONGORIAlodičky peep toe EVA LONGORIA

 Máte pocit, že jste dosáhli něčeho nemožného, ​​překročili určitou hranici? Jedná se o první takovou seriózní spolupráci nejen v rozsahu firmy, ale i celého kraje.

Taková je právě firma eobuv.cz – nebojíme se výzev a jsme o krok napřed před ostatními. Posunuli jsme hranice technologie a to implementací inovativního systému skenování chodidel esize.me. Představili jsme moderní vzorec obchodů, kde se boty objednávají na tabletech. * Čas na průlom v oblasti módy a spolupráce s hvězdou velkého formátu!

Stačí se podívat na Instagram hvězdy a zjistíte, že sama řídí reklamu. Je to hnací síla celé kolekce! Jaký je to pocit vidět značky eobuv.cz a MODIVO na profilu Evy Longoria – čest, radost?

Eva je ambasadorkou nové kolekce. S velkým zájmem sleduji, co vytvoří s dalším modelem obuvi a jaký nápad bude mít na další outfit. Je velkým potěšením pracovat s člověkem, který do toho, co dělá, vkládá tolik srdce a věří ve výsledky této práce.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Můžete nám prozradit nějaké zákulisní tajnosti? Jak vypadalo focení v LA – objevily se nějaké pošetilosti nebo se všichni snažili být vážní?

Eva je velmi profesionální – na místě focení se objevila před plánovaným časem a bylo těžké ji přesvědčit, aby si udělala přestávku. Je to zkušená herečka a modelka, takže pózování na fotkách pro ni nebyl žádný problém. Rychle našla společný jazyk s fotografkou Gosiou Turczyńskou a pro celý produkční tým byla velmi zdvořilá. Zažili jsme okamžik hrůzy, když naše kamarádka energicky vstoupila do zasklených zahradních dveří. Naštěstí nikdo nebyl zraněn a focení se zastavilo pouze na chvíli. Potom jsme si s celým týmem dělali srandu z této situace.

Zajímalo by mě, jak jste se tam cítila? Byl to stres nebo plný chill out?

Od začátku jsem chtěla tento projekt realizovat v Hollywoodu, protože Eva Longoria je pro mně ikonou splnění amerického snu – talentovaná herečka, starostlivá matka, aktivní žena. Focení zaznamenává různé okamžiky jejího dne, různé emoce. Je to příběh o silné, sebevědomé ženě, která se v každé situaci cítí dobře a inspiruje ostatní k činu. Již 7 let provozuji reklamní kampaně pro eobuwie.pl a byla to moje první spolupráce s hvězdou – naštěstí od Evy necítíte, že byste si měli držet odstup. Je laskavá, věcná a otevřená na spolupráci.

Zlevametalické sneakersy EVA LONGORIAsandály na jehlovém podpatku EVA LONGORIAsandály na podpatku EVA LONGORIAzlaté espadrilky EVA LONGORIA

Jak hodnotíte Evu? Myslíte si, že by byla dobrou kandidátkou na kamarádku? Je náladová?

Je velmi kreativní, otevřená k lidem a komunikativní. Ví přesně co chce a tvrdě na to pracuje. Má silnou osobnost – projevuje se to v držení těla nebo v podání ruky. A zároveň ve skutečnosti kolem sebe nevytváří odstup.

Nosila byste boty podepsané Evou Longoriou? Jaký model se Vám líbí nejvíce? Mně uchvátily ažurové sandály a klapky.

Už mám 2 páry! (smích) Mám slabost pro boty, ale snažím se kupovat jen ty, které opravdu potřebuji. V tuto chvíli mám ve skříni sandály s vysokými podpatky a klapky podepsané příjmením Eva Longoria. To jsou rozhodně boty, které „tvoří outfit“.

Ažurové nazouváky Eva Longoria svádějí svou elegancí.

Jak myslíte – spolupráce skončí na jedné kolekci? Nebo možná je to začátek velkého dobrodružství? Po obuvi se objeví kabelky, peněženky …

Kolekce je velmi populární, takže je spíše začátkem společného dobrodružství. Prozatím se zaměřujeme na obuv, kterou oslovujeme ženy všech věkových skupin, které ví co chtějí a jaké mají potřeby.

Můžete prozradit kdo určoval ceny obuvi? Upřímně, očekávala jsem, že budou o něco vyšší. Je to přece Eva Longoria!

Ceny ve skutečnosti nejsou přehnané, zejména s ohledem na kvalitu zpracování a název celé kolekce. Proto Vás zvu na eobuv.cz a modivo.cz. Holky, není na co čekat!

Zleva: světle růžové sandály EVA LONGORIA, žluté nazouváky EVA LONGORIA, zlaté nazouváky EVA LONGORIA, bílé nazouváky EVA LONGORIA

Katarzyna Bermes − Marketing Communication Manager v eobuwie.pl. Denně řídí kreativní týmy a projekty v oblasti marketingové komunikace. Má velkou slabost pro boty.

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít