Plisovaná midi sukně má léta své stálé místo v podzimně-zimních kolekcích a podzim 2020 nebude v tomto případě ničím výjimečný, což jsme mohli vidět v průběhu posledních módních přehlídek. Přemýšlíte o tom, jak nosit plisovanou sukni a jaké boty si k ní vybrat? V nadcházející sezóně je dobré ji spojovat s outdoorovou obuví, polokozačkami se zkosenými špičkami nebo s lodičkami ve stylu Mary Jane. Tohle není přece jenom poslední nabídka na kombinování plisované sukně s botami. Podívejte se na níže představené outfity a nechte se inspirovat!

Plisovanou sukní přidáte stylový charakter obyčejným casual outfitům.

Outfit s plisovanou sukní, kalhotami a polokozačkami

Tento seznam jsme chtěli začít nejvíce originální a netypickou nabídkou, která se týká kombinování plisové sukně na podzim 2020. Konkrétně máme na mysli, její nošení na… kalhotech s polokozačkami na podpatku. Tento trend propagují influencerky, blogerky a největší módní redaktorky. Klíčem k úspěchu jsou drahocenné látky, kalhoty s volnými nohavicemi, tónované barvy a ženské doplňky. I když se to nemusí zdát jako pravda, celkový vzhled vypadá opravdu velmi dobře!

Plisovaná sukně − outfity s outdoorovou obuví

Dámské trekingové boty byste měla dobře znát už z předešlých sezón. Podzim 2020 tvoří dobrý moment, kdy budeme nosit právě tuto obuv k plisovaným sukním. Vyberte si outfity v odstínech béžové, hnědé a bílé. Přidáte tak tomuto těžkému outfitu trochu lehkosti.

Plisovaná sukně a polokozačky se zkosenými špičkami

Dámské polokozačky typu square toe nevychází z módy už další sezónu. Tento podzim se jejich špičky staly ještě více hranaté. S čím je nosit? Ideálním společníkem budou právě plisované sukně. Náš tip? Nebojte si nahoru obléct dlouhý, volný svetr, místo přiléhavého roláku.

Plisovaná midi sukně – outfity s lodičkami ve stylu Mary Jane

Lodičky, které kdysi hrozně ráda nosila Mary Jane, se charakterizují zapínáním řemínku ihned pod kotníkem. Boty v charakteristickém provedení na platformě si již další sezónu získávají Pařížské ulice. A jeden z nejvíce efektních outfitů s jejich podílem, je ten s plisovanou sukní délky midi.

Plisovanou sukni noste s… botami v městském stylu!

Poslední z našich nabídek, která odpovídá také na otázku “Jak nosit plisovanou sukni na podzim 2020”, je spojování tohoto ženského prvku s botami v městském stylu. O jakých botách tady konkrétně mluvíme? O dámských mokasínech, brogsech a oxfordkách na hrubé podrážce, nejlépe černé barvy. Můžete se také rozhodnout pro nízkou variantu kultovních bot Dr.Martens.

Pokud se chcete dozvědět s jakými botami nosit plisovanou mini sukni, zveme Vás k přečtení dalšího článku na našem blogu.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.