Kabelky a batohy s vyšíváním se stávají velmi oblíbené! Přehled nejpěknějších modelů

1 min.

Vyšívání má své kouzlo. Přitahuje pohledy kolemjdoucích a všem se na první pohled zalíbí. Vyšívané květy přidají outfitu lehkost, eleganci a dívčí svěžest. Pokud máte slabost pro ruční práce a folkové motivy, určitě si zamilujete vyšívané kabelky a batohy. Prohlédněte si společně s námi nejpěknější modely dostupné v nabídce eobuv.

Vyšívané doplňky se těší velké oblíbenosti, což můžete vidět na ulicích mnoha měst. Odkud se vzala móda vyšívání?

Kabelky a batohy s vyšíváním si získají srdce žen!

Vyšívání není nic jiného než vzor, efektivní motiv vytvořený s pomocí ozdobných stehů. Ženy si čím dál tím víc berou vyšívání od babiček a zkouší samy vytvořit něco pěkného. Na Instagramu se to množí ručními pracemi, které Vám doslova vyrazí dech. Pokud byste trochu chtěly přidat svému šatníku barev, nemusíte si hned brát do rukou jehlu a nit, ale stačí když se podíváte na nabídku našeho internetového obchodu eobuv.

Kabelky s vyšíváním dokáží oživit dokonce nejjednodušší outfit, který se skládá z bílého trička a klasických džínů. Vyšívané prvky jsou zajímavým oživením každodenního outfitu, což nám léta dokazuje španělská značka Desigual. Produkty inspirované sluncem, mořem a neutuchajícím životem Vás určitě nadchnou:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

12194

Zleva: černá kabelka Desigual, béžová kabelka Desigual, hnědá kabelka Desigual, černý batoh Desigual

Stehy stehům nejsou rovny

Dámské kabelky s motivem květin a etnických vzorů se objevují také v kolekcích značek Gabor nebo Monnari. Materiály jsou zdobeny různými motivy, od jednotlivých lístků až po aztécké ornamenty nebo mnohobarevné louky. Jak nás přesvědčují návrháři, současná móda nezná hranice a květy mohou kralovat ve Vašem šatníku během celého roku!

12195

Zleva: kabelka Monnari, kabelka Desigual, kabelka Gabor

A pokud máte rády květinové motivy, doporučujeme Vám naše další texty na blogu, ve kterých najdete velké množství zajímavých inspirací:

  1. Flower power! S čím kombinovat květovanou obuv?

  1. Květované boty nejen na jaro. Buďte tuto zimu trendy!

  1. Jaké boty nosit k šatům s květinovým potiskem? Nechte se inspirovat!

Kabelky s vyšíváním jako základ outfitu

Floristické motivy kralují na přehlídkách u Diora, Gucci nebo Valentino. Návrháři se inspirují folklorem a orientem, které Vás nadchnou kombinacemi tisíce barev. Vyšívaná kabelka tvoří ideální základ módního outfitu do města. Úspěšně ji sladíte s elegantním kabátem, květinovými šaty a dámskými polokozačkami na jehlovém podpatku, jak to udělala jedna z instagramových mikroinfluencerek:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Vyšívaný batoh – doplněk s charakterem!

Vyšívané batohy Vás očarují svým netypickým designem a bohatými barvami. Mají neuvěřitelnou schopnost omladit outfit”. Podobné oblíbenosti se těší také doplňky s nášivkami nebo zajímavými potisky. Velké množství pěkných batohů s vyšíváním najdete v nabídce našeho internetového obchodu. Který z níže uvedených modelů si získal Vaše srdce?

12196

Zleva: bílý batoh DeeZee, černý batoh Desigual, černý batoh DeeZee

Zamilovaly jste si stejně jako my kabelky nebo batohy s vyšíváním? Pokud ano, nečekejte ani chvíli a už dnes zařaďte tyto kabelky do svého šatníku!

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!