Kozačky s elastickým svrškem – přehled nejpohodlnějších modelů pro širší lýtka

1 min.

V botách pohodlí je nejdůležitější. Nic by Vás nemělo tlačit ani vyvolávat pocit nepohodlí. To, že máte širší lýtka je jednou z Vašich předností, nikoli kletbou. Aby svršek boty dokonale přilnul k noze – stojí za to investovat do praktických bot s gumičkou. Dnes pro Vás proskoumám a vyberu ty nejpohodlnější a univerzální modely!

Nezapínejte těsné kozačky násilím, je to rozhodně ztráta času a nervů. Vyberte si z mnoha párů bot s pružným svrškem!

Kozačky s elastickým svrškem – ideální boty pro širší lýtka!

Vypracovaná, pevná lýtka jsou jednou z přednosti ženskosti. Nedělejte si starosti, pokud jsou o pár centimetrů větší, než byste chtěla. Každá z nás má jiné proporce, a s tím i jiné potřeby. A to je nádherné! Při výběru obuvi a oblečení myslete především na své vlastní pohodlí a pohodu. Kozačky s gumičkou ve svršku budou perfektní volbou pro nadcházející podzim a taky zimu. Všitý elastický materiál poskytne Vám větší prostor, abyste si mohly kozačky snadno zapnout na kalhoty nebo silnější punčocháče.

11854

Kozačky se širokým, pružným svrškem jsou zárukou pohodlí.

Přehled kozačků pro širší lýtka. Pohodlí se počítá!

Modely značky Vagabond jsou velmi oblíbené u žen se širší lýtkou. Tento populární výrobce nabízí mnoho párů kozačků s roztahovací gumičkou. Jedná se o praktický prvek svršku, který je stěží viditelný. Podívejte se na následující modely v univerzální černé barvě a posuďte sami:

11855

Zleva: kozačky VAGABOND ve vojenském stylu, kozačky VAGABOND

V kolekcích u mnoha oceňovaných značek, včetně Sergia Bardiho, dominují kozačky pro masivní, širší lýtka. Pokud chcete, můžete si vybrat model v nadčasovém bronzu s mírně tmavší gumou, která působí jako originální doplněk.

11856

Zleva: šedé kozačky Sergio Bardi, hnědé kozačky Sergio Bardi

Kozačky s elastickou ponožkou

Zajímavou variantou jsou kozačky s elastickou ponožkou. Existuje však jedno „ale“. Pokud máte masivní, pevná lýtka, můžete – nebo nemusíte – vypadat neatraktivně. Chcete-li to zjistit, objednejte si vybrané boty domů a vyzkoušejte je.

11857

Zleva: kozačky Sagan 2579/1, kozačky Sagan 2601/1

Na širším lýtku budou fungovat nejen kozačky s gumou ve svršku. Máte mnohem více možností, jak jsem psala v článku: Jaké kozačky zvolit pro širší lýtka? Dámské inspirace. A pokud již máte svůj oblíbený model vysokých bot na zimu, který je trošku těsnější – zjistěte, Jak roztáhnout kozačky v lýtku. Na vše existuje způsob!

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!
Zkontrolujte v obchodě
Dámské bílé sneakersy, Dámská obuv Guess, adidas Stan Smith, Kabelky Nobo, Kabelky Michael Kors, Kabelky Liu Jo, Dámská obuv Tommy Hilfiger, Kabelky Tommy Hilfiger