Boty se svítící podrážkou jsou velmi oblíbené mezi dětmi. Stačí si je vzít, aby se samotné chození stalo zábavou. Objevila se přece jenom jedna otázka: jsou boty LED bezpečné a kolik vůbec stojí? Slibujeme Vám, že se už za chvíli zbavíte všech pochybností. Zůstaňte s námi a čtěte dál!

Vašemu dítěti s určitostí zazáří oči štěstím, při pohledu na sneakersy se svítící podrážkou. Zjistěte více, o jejich výhodách, ale i o vadách!

Stojí za to koupit LED boty?

Myslíme si, že již známe odpověď Vašeho dítěte. Děti často prosí své rodiče o svítící boty, které se jen těžko dají přehlédnout na ulici. Je dobré podlehnout prosbám dítěte? I když se to může zdát, boty LED mají více výhod než vad. Kromě toho, že se líbí dětem, splňují tyto boty také jednu základní funkci – zajišťují dobrou viditelnost po setmění. Pokud Vaše dcera nebo syn nechtějí nosit odrazky, pořiďte jim svítící LED boty.

Víte, že…?

Dětské boty se svítící podrážkou mohou sloužit jako odrazky. Především nyní, když se čím dál tím rychleji dělá temno.

10814

Boty s diodami LED zajišťují dítěti dobrou viditelnost ve tmě.

Boty LED – jsou bezpečné?

Na rodičovských fórech nechybí otázky, zda jsou LED boty bezpečné. Není na tom nic divného! Jednou za čas se objeví informace, že nošení bot se svítící podrážkou je nebezpečné. Kolik je v tom pravdy? Málo. Samozřejmě, je dobré si pamatovat, že v obuvi je baterie, která se zapíná pomocí pohybu a je nabíjená pomocí kabelu USB. Kromě toho nemůžeme mluvit o nebezpečí. Předpoklad je jednoduchý: VŽDYCKY byste měli postupovat podle doporučení výrobce. Pokud jste si přečetli informaci od výrobce, že boty LED se mohou zničit při styku s vodou, není dobré je dávat dětem, když prší nebo jsou kaluže.

Pro jistotu a bezpečí, Vám doporučujeme si vybrat boty LED od známých a ověřených značek. Pokud se rozhodnete pro model neznámého původu, tehdy opravdu nemůžete vědět, co se může stát a co můžete od těchto bot očekávat.

10815

Boty se svítící podrážkou se obvykle zapnou během pohybu. Nezapomeňte si přečíst doporučení od výrobce!

Svítící boty pro děti v eobuv

V nabídce internetového obchodu eobuv.cz je dostupnost mnoha páru dětských svítících bot. K nejvíce žádaným značkám patří: Geox, Skechers nebo KangaRoos. Pokud se Vaše dítě nemůže rozhodnout pro jeden z modelů, objednejte mu dva nebo tři páry k vyzkoušení. Nic tímto způsobem neztratíte, protože jak doručení, tak i vrácení zboží, je v našem internetovém obchodě eobuv zdarma!

S myšlenkou na vkus nejmladších, jsme pro Vás vybrali několik nejzajímavějších modelů LED bot pro děti. Který z nich si získal Vaši pozornost?

10816

Sněhule KangaRoos, polobotky Skechers, sneakersy Skechers, sneakersy Geox

Autor

Agnieszka Bednarek

Jsem estétka a nadšenkyně nekonvenčních spojení a outfitů s martenskami. Řídím se heslem Salvadora Dalího − „základem všech vítězství je…oděv!”. Zajímám se o tajemství navrhování módy. Definuji to, co není zdefinováno.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít