Pravděpodobně ještě nemyslíte silvestrovský outfit, ale když si to spočítáme, poslední den roku je už jen za dva a půl měsíce. A my už teď víme, jaké boty budou módní na silvestra 2020/2021. TOP zůstávají některé modely z minulého roku, takové jako metalické sandály. Návrháři přece jenom připravili také několik novinek, o kterých se dozvíte právě v textu níže.

Jaké módní boty na silvestra 2020/2021 je dobré mít v šatníku? Tento rok si vybírejte modely ve stylu retro!

Módní boty na silvestra 2020/2021: stříbrné sandály

Stříbrné sandály na podpatku, nejlépe udržované v retro stylu, to je rozhodně hit nadcházejícího silvestra. Vemte si je rozhodně na punčochy – mohou být černé, výrazně průhledné, brokátové nebo se vzory. U takových punčoch, Vám budou stačit jednoduché šaty, abyste vytvořily módní look vhodný na poslední den v roce.

Módní boty na silvestra 2020/2021: černé sandály s vázáním kolem kotníku

Chcete vytvořit od hlavy až k patě ideální silvestrovský look? V takovém případě se letos rozhodněte pro… mašle. Na hlavu, na krk a na nohy si nejlépe obujte černé sandály na podpatku s vázáním kolem kotníku. Dobrá zpráva je ta, že podpatky nemusí být příliš vysoké, stačí malé a hrubé, ve stylu retro.

Módní boty na silvestra 2020/2021: metalické

Metalické total looky, to je hit na sváteční, silvestrovský čas v roce 2020. Total look skvěle doplní metalické boty. Na módních přehlídkách se objevují nejčastěji, jako sandály na podpatku. Tentokrát jsou trendy nejen zlaté nebo stříbrné, ale také fialové, oranžové a nebo v modré barvě.

Módní boty na silvestra 2020/2021: ve stylu retro

Poslední přehlídka módního domu Chanel nám posílá jasný vzkaz, že silvestrovská móda v roce 2020 nás přenese k začátku nové éry v módní branži Coco, takže k času ženské emancipace. Účesy ve stylu 70. let, pírka, cvičky a pletené sandály ve stylu retro – náš tip, co se týče letošních outfitů na silvestra.

Módní boty na silvestra 2020/2021: jehlové lodičky s ozdobami

Pokud je zima časem, kdy si rozhodně vybíráte možnost zakrýt chodidla, než je odkrývat, silvestrovský návrh bot pro Vás, mohou být jehlové lodičky s diamantovým zdobením, které kralovaly na módní přehlídce značky Givenchy. Co je zajímavé, zbytek outfitu modelek navazoval zdobením na tyto boty a společně to vytvořilo velmi pěkný look.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít