Módní klobouk je jeden z těch doplňků na léto 2020, který se bude skvěle hodit nejen na pláž, ale také v městské džungli. Nemusíte trávit dovolenou ležením na drobném písku u blankytného moře, abyste mohli nosit pokrývku hlavy, která se Vám spojuje pouze s prázdninami! Dokazují to známé trendsetterky a my jsme pro Vás připravili jak přehled jejich outfitů s klobouky, tak i nejmódnější nabídku ze sortimentu eobuv. Všechno můžete najít právě v tomto článku.

Jaké klobouky kromě slaměného budou trendy létem 2020? O tom se dočtete níže.

Módní klobouky – přehled trendů na léto 2020

Před ponořením se do hledání ideálního klobouku v sortimentu internetového obchodu, je důležité si prohlédnout Instagram a zkontrolovat trendy, které platí pro léto 2020. Nespornou fanynkou různých pokrývek hlavy a samozřejmě k nim patří i klobouky, je Vivian Hoorn – business woman a zároveň trendsetterka. A právě její Instagram je opravdovým nalezištěm klenotů, pokud se jedná o módní klobouky.

View this post on Instagram

can’t wait to go on holiday next week! ♥️

A post shared by VH. (@vivianhoorn) on

Vivian nám ukazuje, že klasika je vždy módní a co je s tím spojeno? Slaměné klobouky jsou stále hit. Mezi nejmódnější patří ty s rovnou hlavou klobouku.

View this post on Instagram

easter with these 2 cuties. ☺️☀️

A post shared by VH. (@vivianhoorn) on

Dobrý nápad na oživení outfitu v hlavní roli s kloboukem je ovázání klobouku šátkem

který můžete nosit jako sólo pokrývku hlavy. Takový trend v outfitech je běžně nazýván jako babushka trend.

View this post on Instagram

count the dots. @boohoo #ad

A post shared by VH. (@vivianhoorn) on

Na instagramovém profilu Vivian Hoorn můžete vidět pěkný černý klobouk s velkou hlavou. Tyto modely se objevily na módních přehlídkách, takže jsou rozhodně hitem.

Zajímavou nabídkou na léto 2020 jsou také látkové klobouky s květovanými vzory a nejlépe s malou loukou. S takovým kloboukem budete určitě vynikat mezi všemi ostatními!

Klobouky na léto 2020 – přehled v nabídce eobuv

Protože už víte jaké klobouky jsou nyní módní, je čas tyto informace využít v praxi a… najít si vysněný klobouk na léto 2020! V internetovém obchodě eobuv si můžete vybrat mezi slaměnými klobouky, které jsou oblíbené přes Pařížanky, ale také látkové, které se budou hodit spíše k sportovnímu stylu.

9879

Mezi látkovými bucket hats, které se zalíbily i představitelkám streetwear módy si naše srdce rozhodně získal monografický klobouk značky Calvin Klein.

9880

Pokud se Vám líbí černý klobouk s kulatou hlavou a širokou krempou, jeho slaměnou verzi najdete v kolekci značky Seafolly.

9881

Ta stejná značka má ve své nabídce také klasický pletený klobouk, za který by se nemusela stydět ani rodačka z Paříže.

9882

Zalíbil se Vám model, který byl ovázaný šátkem? Hotový model navrhla značka Liu Jo.

Doufáme, že se Vám podařilo vybrat si ideální klobouk. Pokud Vás zajímají i jiné věci, které by se rozhodně měly najít na Vašem prázdninovém seznamu must have, přečtěte si náš další článek na toto téma.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít