Šněrovací, kožené, pohodlné pánské kotníkové boty, to je jeden z nejoblíbenějších modelů bot pro pány na přechodné období roku. Tento klasický, casual model obuvi patří mezi must have každého pánského šatníku. Pokud přemýšlíte o tom, která módní pánská kotníková obuv bude nejlepším výběrem na podzim 2020, tak si rozhodně přečtěte náš článek, ve kterém najdete přehled nejnovějších trendů.

Černé, hnědé a možná burgundové? Podívejte se na nejmódnější nabídku pánských kotníkových bot na podzim 2020.

Pánské černé kotníkové boty na podzim 2020

Začněme od absolutní klasiky, čili pánská kožená kotníková obuv na podzim. To jsou univerzální boty, které můžete nosit také na jaře a v zimě, pokud Vám to teploty venku dovolí. Nejmódnější varianta na podzimní sezónu 2020 je ta, na hrubé a traktorové podrážce, které svým vzhledem připomínají boty Dr.Martens. Gucci a Dior nám ukázali, že je nemusíte nosit pouze s džínami a trenčkotem, ale také ve spojení s obleky. Co si o tom myslíte?

10800

Boty z fotografie výše jsou značky Gino Rossi a tento model najdete v našem internetovém obchodě po kliknutí tady.

10801

Zleva nahoře: kotníková obuv Gino Rossi, kotníkové boty Camper, kotníkové boty Levi’s, kotníková obuv Big Star, kotníkové boty Gant a kotníková obuv Gino Rossi

Pánské hnědé kotníkové boty na podzim 2020

Pokud se Vám černé kotníkové boty zdají trochu těžké „glády”, můžete si vybrat trochu lehčeji vypadající hnědou variantu. Hnědé kotníkové šněrovací boty vypadají skvěle v kombinaci s tmavě modrou barvou, melanžově šedou, béžovou nebo dokonce s černou. Chcete vytvořit módní casual look na podzim 2020? Hnědé kotníkové boty si vezměte k džínám a béžovému krátkému trenčkotu nebo vlněné kárované bundě, která je udržována v béžovo-hnědém odstínu. K tomu džíny, jednoduchý rolák hnědé barvy a… hotovo!

10802

Model na fotografii výše má na sobě kotníkovou obuv Gino Rossi, kterou najdete po kliknutí zde .

10803

Zleva nahoře: kotníková obuv Gino Rossi, kotníkové boty Gino Rossi, kotníková obuv Fly London, kotníková obuv Strellson, kotníkové boty Jack&Jones a kotníkové boty Lasocki

Burgundové pánské kotníkové boty na podzim 2020

Rádi jste vidět mezi ostatními a úplně Vás nezajímají oklepané módní řešení? V takovém případě máme pro Vás ideální nabídku na doplnění Vašeho šatníku. Nejedná se o černou ani hnědou, ale o burgundovou kotníkovou boty na podzim 2020. Jak je nosit? Nejlépe se kombinují s béžovou nebo hnědou barvou, ale nic nestojí v cestě tomu, abyste si je mohli vzít např. k tmavě modrým džínám a lahvově zelené bundě, která je podšitá kůží z „beránka”. Budou skvěle oživovat vlněné obleky šedé melanžové barvy nebo také již dříve vzpomínané kárované varianty oblečení.

10804

10805

Zleva: kotníková obuv Quazi, kotníková obuv Quazi a kotníková obuv Quazi

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.