Na co si dát pozor při výběru dětských holínek?

3 min.

Jako zkušení rodiče určitě víte, že jen velmi málo věcí může dítě odvést od hry. Déšť, bláto nebo kaluže přece nejsou žádným problémem, ba právě naopak, je to největší zábava! Chcete-li dítěti umožnit bezstarostné aktivity bez ohledu na počasí a zároveň zajistit jeho bezpečí, pořiďte do jeho šatníku vhodnou obuv. V tomto případě jsou nepostradatelné holínky. Jaké holínky pro děti jsou nejlepší? Na co si dát pozor během jejich nákupu?

Tento typ bot je díky vhodným materiálům a podrážkám velmi odolný, vodotěsný a zajišťuje správnou přilnavost na mokrém povrchu, na rozdíl od plátěnek nebo polobotek.

Jak vybrat holínky pro dítě?

Při výběru každých dětských bot, nejen holínek, si dávejte především pozor na jejich správnou velikost. Důležité je, aby v nich měly asi centimetr prostoru. Takto si můžete být jisti, že se v nich Vaše dítě bude cítit pohodlně a že jeho chodidla budou mít plný rozsah pohybu. Před každým nákupem proto změřte délku stélky bot Vašeho dítěte. Nejjednodušší způsob jak to provést, je použít systém esize.me, který na základě jedinečného tvaru chodidla vybere správnou velikost a model obuvi.

Rozhodněte se pro systém, který najde vyhovující velikost bot pro Vaše dítě – poznejte skener esize.me!

Systém esize.me změří všechny důležité parametry chodidel díky skenování – mimo jiné délku, šířku nebo výšku nártu. A co víc, jakmile už máte výsledek provedeného skenování, je přiřazen k Vašemu účtu v internetovém obchodě eobuv.cz a na jeho základě systém vybírá boty, které jsou vhodně přizpůsobené potřebám Vašeho dítěte.

Výlet do nákupního centra s dítětem a hledání pro něho vhodné obuvi je obvykle zakončeno pláčem a ztracenými nervy? Skener esize.me je velká pomoc především pro rodiče! Inovativní systém předpovídá růst dětského chodidla, díky čemuž snáze najdete dokonalou velikost. Zapomeňte na problémy a hodiny strávené nákupem bot pro netrpělivé děti. Od této chvíle si můžete užívat jednoduché nákupy, aniž byste museli cokoliv zkoušet a měřit!

Vemte své dítě do obchodního centra Nový Smíchov, ve kterém je vytvořeno místo, určené pro skenování. Stačí pouze 5 sekund, aby Vám systém vygeneroval precizní 3D model chodidel!

esize.me

Skener esize.me je doporučován zejména rodičům a dětem.

Jak funguje skener esize.me? Poznejte jednoduchou instrukci skenování chodidel:

1. sundejte si boty a postavte se v ponožkách na skener,

2. vyhrňte si nohavice a natáhněte si ponožky,

3. postavte se na znázorněný obrys chodidel,

4. vyberte údaje týkající se mimo jiné věku a pohlaví,

5. spusťte skenování,

6. přidejte svůj sken na eobuv.cz.

Pamatujte si, že jednotlivé kroky jsou zobrazeny na tabletu, takže to snadno zvládnete. Samozřejmě můžete využít i pomoc obsluhy obchodu.

Skener umožňuje správný výběr různých velikostí jednotlivých výrobců, což je především důležité u vyvíjejících se dětských chodidel. A to vše bez opuštění domova a zkoušení!

Nechcete ztrácet čas v obchodním centru Nový Smíchov a raději provádíte online nákupy? Vytvořte si sken chodidla v pohodlí domova, přihlašte se ke svému účtu a najděte boty, které Vám budou ideálně vyhovovat bez opuštění domova! Více informací najdete >>>ZDE<<<.

Bezpečné základy

Důležitým prvkem, který zajišťuje bezpečnost na kluzkém povrchu, je podrážka dětských gumáků. Ta je obvykle vyrobena z kaučuku nebo gumy. Tyto suroviny zajišťují dobrou přilnavost a eliminují riziko uklouznutí, což v případě bláznivých dětských her není obtížné. Dobrým řešením je také výběr protiskluzové podrážky, která je vyrobena z kombinace gumy a plastové směsi – bude lehčí a odolnější před odíráním. Soustřeďte se také na tvar podrážky. Neměla by být zcela plochá. Podrážka se zoubky je zárukou lepší přilnavosti k horšímu terénu.

Pozor!

Guma, navzdory mnoha výhodám není příliš prodyšná. Absolutně se proto vyhněte tomu, aby Vaše dítě nosilo gumové boty na holé chodidla může tak dojít k bolestivým opařeninám.

Jaké dětské holínky koupit? Hrst praktických rad

Holínky se od jiných bot liší tím, že jejich svršek je vyroben z gumy. Tento materiál je vodotěsný a neabsorbuje vodu. Nemusíte se tedy bát, že je vlhkost zničí. Guma nemusí být úplně hrubá, ale především elastická – díky tomu nebude omezovat dítě v pohybu.

Důležité během výběru dětských gumáků je také jejich výška. Optimální délka je do poloviny lýtek nebo výše. Díky tomu je menší šance na to, že se voda dostane dovnitř boty. Nízké modely vybírejte pro procházky v slunečné dny a vysoké do vlhkých oblastí, např. do lesa nebo k jezeru. Některé modely gumáků mají manžety, které chrání proniknutím vody a bláta dovnitř boty. Tímto způsobem najdete boty, které budou sedět ideálně k chodidlu dítěte. Vložky z nepromokavého materiálu v nich použité poskytují dodatečnou ochranu před deštěm.

dětské gumáky

Jaké holínky budou vhodné pro mladší dítě? Výrobci dbají na to, aby si s obouváním poradili i předškoláci, proto je často vybavují úchyty umístěnými v horní části svršku. Během prvních mrazů stojí za to věnovat pozornost zatepleným holínkám pro děti, uvnitř kterých je teplý a měkký kabát z ovčí kůže. Zateplení můžete v případě nutnosti vytáhnout, proto takové holínky mohou sloužit Vašemu dítěti během celého roku.

Pokud i nadále přemýšlíte o tom, kde koupit dětské holínky, jejich široký výběr najdete na internetu. V eobuv máte záruku bezplatného doručení a také vrácení zboží do 30 dnů. Vzhledem k tomu, že už víte, jaké holínky pro své dítě vybrat, nezbývá nic jiného, ​​než se vrhnout na nákupy!

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít