Nadčasové doplňky ve francouzském stylu, které doplní nejeden Váš outfit

1 min.

Francouzské ženy, které jsou známé po celém světě, díky svému dokonalému vkusu vědí, že ďábel tkví v drobnostech a detailech. Právě proto vhodně zvolené doplňky dokáží změnit charakter nejednoho outfitu. Co tedy můžeme považovat za doplňky ve francouzském stylu? A s čím bychom je měly nosit, abychom vypadaly jako jedna z pařížských it-girls? O tom se dozvíte v našem textu níže.

Překvapíme Vás, ale doplňky ve francouzském stylu nejsou pouze baret s bagetkou pod paží (jestli se ovšem bavíme o modelu kabelky).

1. Černé sluneční brýle

Tento doplněk je spojován především s hvězdami rocku, které skrývají svou únavu po divoké párty nebo s celebritami, které utíkají před fotoaparáty paparazzi. Nicméně tmavé sluneční brýle určitě přidají outfitům trochu nonšalance a tajemství. Přitom mají velmi pozitivní vliv na zdraví, protože chrání oči před mžouráním a s tím spojený vznik vrásek, které vznikají v jejich okolí. No a také nám dovolují skrýt chybějící makeup, jestli to není samozřejmě záměrně vytvořený efekt. Jaké sluneční brýle si vybírají francouzské ženy? Obvykle ty ve vintage stylu, které mají originální tvar.

2. Minimalistická zlatá bižuterie

Na úplném začátku bychom měli připomenout, že se tady bavíme konkrétně o zlaté a ne stříbrné bižuterii. Francouzsky se častěji rozhodují pro tuto nadčasovou klasiku. Moc dobře vědí, že šatník vytvořený z vysoce kvalitních materiálů vyžaduje vhodné doplňky. Díky nim vypadají ušlechtile a nic se neosvědčí v této roli tak dobře, jako klasické zlaté náušnice-kroužky nebo extravagantní brož. Místo jednoho zlatého prstýnku si jich dejte na své palce několik, což skvěle oživí minimalistické outfity.

3. Kabelka s řetízkem

Od té doby, co jedna z nejslavnějších francouzek v historii, Coco Chanel, vyrobila a proslavila kabelku-chanelku. Takový model se stal jedním z nejčastěji vybíraným ženským doplňkem francouzskými it-girls. Proč? Díky takové kabelce budete vypadat elegantněji ve svých obvyklých outfitech. Skvěle vypadá prakticky se vším a samozřejmě má svou historii. Francouzsky milují věci, které v sobě nosí nějaký příběh.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Leia Sfez (@leiasfez)

4. Měkké baleríny

Francouzky nám znovu dokazují, že tyto boty, nesprávně zůstaly označeny jako nemódní a jako příliš dívčí. Každá z nich má ve svém šatníku minimálně jeden pár měkkých balerín, které jsou vyrobeny z velice kvalitní kůže. K jejich oblíbeným modelům patří baleríny s černými špičkami ve stylu Chanel nebo černé klasiky od známých značek. Když je nosila Brigitte Bardot a dnes je nosí Jeanne Damas, Vy byste je také rozhodně měla mít ve svém šatníku!

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít