Naučte své dítě jak se samostatně obouvat na dětských plátěnkách na suchý zip

2 min.

Dítě se od útlého věku rádo učí samostatnosti: snaží se samostatně jíst, chodit a poté obléknout se nebo obut. Při výběru modelu obuvi pro nejsnazší samostatné obouvání, vsaďte na dětské plátěnky na suchý zip, které se na rozdíl od komplikovaných tkaniček zapnou během chvilky! Podívejte se na to, jaké mají další výhody.

Plátěnky na suchý zip jsou také perfektní obuví pro předškoláka. Zjistěte proč a vyberte ten správný pár pro Vaše dítě!

Plátěnky na suchý zip pro děti – proč byste je měli dítěti koupit?

Plátěnky na suchý zip jsou boty, které by mělo mít v šatníku každé dítě. Jsou užitečné během hraní venku, ve školce nebo jako doplněk casual outfitu do školy. Kromě toho, že se snadno obouvají – a proto, že děti chtějí být samostatné – přizpůsobují se také šířce chodidel dítěte. Jaké další výhody přinášejí?

  1. gumová podrážka plátěnek účinně zabraňuje uklouznutí během běhu nebo skákání a tlumí nárazy;

  1. díky pružnosti podrážky se plátěnky ohýbají mezi prsty a metatarsem, díky čemuž jsou pohodlné;

  1. jsou vyrobené z materiálů jako je bavlna nebo džínovina, které propouštějí vzduch a odvádějí vlhkost, takže chodidla dítěte se v botě nepotí ani neklouzají;

  1. jejich široký hrot umožňuje pohodlné roztažení a pohyb prstů.

Tenisky na suchý zip pro děti – ideální obuv do školky

Ve většině mateřských škol platí pravidlo přezouvání hned po příchodu do budovy. Zatímco budete spěchat do práce a doprovázet dítě do školky, určitě bude mnohem rychlejší nazout boty na suchý zip místo rozvazování tkaniček. To by mohlo způsobit pád ratolesti. Během různých her ve školce nebo během odpoledního klidu, učitelky často žádají děti, aby se vyzuly. Když Vaše ratolest bude mít plátěnky na suchý zip a navíc si je může sundat samostatně, bude se mezi svými vrstevníky, kteří to nedovedou, cítit jako dospělý.

Vyberte plátěnky na suchý zip, které se budou líbit Vašemu dítěti

Děti rády rozhodují o tom co si obléknou a nemá cenu jim to zakazovat, protože to formuje jejich styl. Je pravděpodobné, že jestli to bude jejich výběr, v dané věci budou rády chodit. Na eobuv.cz jsou dostupné plátěnky na suchý zip Converse nebo Clarks, k dostání v různých odstínech, s motivy dinosaurů, květin nebo hvězd. Vaším úkolem je vybrat kvalitní obuv, která bude pohodlná a přispěje ke správnému vývoji dětských chodidel. Na co si dát pozor při nákupu plátěnek na suchý zip pro dítě?

– velikost musí být perfektně vybraná: příliš malé boty způsobí, že první prst bude pokrčený, druhý a třetí prst na noze budou mít tvar kladiva, zatímco v příliš velkých botách dítě bude klopýtat;

Tip experta

Systém esizeme.cz Vám pomůže vybrat správnou velikost obuvi pro Vaše dítě. Stačí navštívit s dítětem skener esizeme v kamenné prodejně, postavit se na skener a 3D model chodidel vybere perfektně padnoucí dětské plátěnky na suchý zip.

  1. plátěnky nesmí být příliš těžké, protože budou překážet a narušovat přirozený způsob pohybu dítěte, navíc bude ratolest rychleji unavená;

  1. pata v plátěnkách měla by být mírně zpevněná, aby nedocházelo k deformaci chodidel.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít