Nazouváky značky Bottega Veneta se charakterizují zkosenou, čtvercovou špičkou a nízkým podpatkem a rozhodně se tím řadí mezi jedny z nejvíc žádaných modelů bot pro sezónu jaro-léto 2020. Nosí je takové hvězdy jako například topmodelka Rosie Huntington Whiteley nebo známá trendsetterka Leonie Hanne. Jejich cena se pohybuje přece jenom ve výši 30 tis. Kč, proto jsme pro Vás připravili přehled levnějších, ale inspirovaných tímto typem botů mules na podpatku. Podívejte se níže!

Jessica Mercedes si vybrala alternativu nejmódnějších nazouváků pro sezónu jaro-léto 2020 od značky Gino Rossi. Není na tom nic divného, stojí 20x méně a až tolik se neliší od originálu jak kvalitou, tak designem.

Móda na nazouváky s čtvercovými špičkami

Asi před rokem si boty s čtvercovými špičkami začaly získávat nejen módní přehlídky, ale také ulice hlavních měst módy o čem jsme už psali v našem předešlém článku. Boty byly nazvány square toe a na Instagramu se objevilo velké množství fotek s avangardovými outfity, ve kterých tyto boty hrály hlavní roli. Předtím vedly modely od takových značek jako je Totême nebo By Far a minimalistky je kombinovaly s letními šaty nebo s volnými kalhotami.

Nemuseli jsme dlouho čekat a boty typu mules s čtvercovými špičkami si získaly všechny kolekce pro sezónu jaro-léto 2020 od značky Bottega Veneta, která je v poslední době neobvykle oblíbená.

Boty se velmi rychle staly jednou z oblíbených variant supermodelky Rosie Huntington Whiteley…

… a trendsetterka Leonie Hanne se v těchto botách objevila skoro v každém outfitu na jaro-letních týdnech módy.

Nedá se nijak skrýt, že cena nazouváků značky Bottega Veneta, která se v přepočtu na koruny přenesla do výše 30 tisíc korun – to rozhodně není dostupná cena pro většinu a už vůbec ne co se týče letních bot. Právě proto jsme našli jejich levnější, ale stejně vkusné alternativy, jejichž přehled přinášíme v tomto článku.

Levnější alternativy nazouváků ve stylu značky Bottega Veneta

Pokud hledáte boty typu mules na podpatku, které budou svým vzhledem připomínat přesně ty boty od značky Bottega Veneta − nejen co se týče designu, ale také co do kvality provedení – rozhodně se podívejte na nejnovější kolekci značky Gino Rossi. Právě pro tuto alternativu se rozhodla blogerka Jessica Mercedes:

https://www.instagram.com/p/B-kRalNHVbq/

Čokoládové nazouváky Gino Rossi jsou skvělou odpovědí na nejnovější trendy v sezóně jaro-léto 2020. Blogerka je skombinovala s koženým kompletem a sportovní kšiltovkou. Na eobuv najdete tyto boty v několika odstínech a začínajících na ceně 1 699 Kč.

9567

Hnědé, béžové a černé nazouváky značky Gino Rossi

Další možností jsou nazouváky ve stylu Bottega Veneta, které jsou ukončené zkosenými špičkami a s nízkým podpatkem. Najdete je na eobuv (za tu stejnou cenu jakou mají i boty výše):

9568

Blankytně modré a pudrově růžové boty typu mules od Gino Rossi

V tomto případě by Vám neměla uniknout blankytně modrá varianta – právě boty mules v této barvě uvádí na trh slavný módní dům.

A co říkáte na nazouváky se špičkou ve tvaru square toe, ale za méně než 600 Kč? Takovou nabídku připravila ve své kolekci pro jaro-léto značka DeeZee!

9569

Všechny tři barevné varianty nazouváků značky Deezee najdete tady.

Pokud se necháváte inspirovat značkou Bottega Veneta, ale chcete najít více originálnější verzi jejich typů bot – podívejte se na modely níže, které se nám podařilo najít v našem internetovém obchodě eobuv:

9570

Zleva: nazouváky L37, nazouváky Hispanitas, nazouváky Carinii a nazouváky QUAZI

Doufáme, že se Vám povedlo najít si v naši nabídce Váš vysněný model!

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít