Nadcházející jaro není jenom o oblečení, botách nebo kabelkách, ale také o nových variantách bižuterie, která přidá styl a zvýrazní nejeden charakter. Co nám návrháři představili na letošních módních přehlídkách? Pro každého něco zajímavého – od minimalistických náušnic a náhrdelníků, až po bižuterní total looky. Podívejte se na nejmódnější bižuterii jara 2021 a nechte se inspirovat přehlídkami světových designérů.

Nejzajímavější bižuterii nám nabídly módní domy, takové jako Fendi, Chloe, Chanel nebo Dolce&Gabbana.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: bižuterní total look

Seznam nejmódnější bižuterie pro jaro a léto 2021 je plný překvapení a inovací. Značka Fendi na své přehlídce představila široký výběr bižuterních total looků, které se skládají z výrazných, velmi dlouhých náušnic a spon do vlasů. Každé z nich jsou udělané z perel, aby skvěle vypadaly s lesklým materiálem oblečení a mokrými vlasy modelek. Přidaly celku efekt sirény.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: klasika ve stylu Coco

Značka Chanel, kterou proslavila ikonická Coco, zůstala věrná klasické bižuterii, která ji provází od samého začátku činnosti. Kromě mini kabelek, které se u modelek objevily ve formě náhrdelníků, byly hlavním motivem kaskádové náhrdelníky. Ty se dají omotat kolem krku dokonce několikrát.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: bižuterie na slunečních brýlích

Bižuterní sluneční brýle, které mohou být spojovány s těmi nošenými našimi babičkami nebo učitelkami z dávných let – trend, který se k nám vrátí na jaře 2021. A všechno díky módnímu domu Chloe, kde jsou sluneční brýle na řetízku spojovány s účesy à la The Beatles. Stylový návrat k retro módě, na který je dobré se připravit.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: à la zlaté tkaničky

Byly už zlaté řetězy a co říkáte na jemný choker nebo náhrdelníky v podobě zlatých tkaniček? Yves Saint Laurent propaguje detail tohoto typu, jako jeden z klíčových prvků své kolekce pro nadcházející sezónu. Dobré zprávy jsou takové, že jestli se tento trend opravdu začne objevovat v ulicích, alternativu jednoho z nejmódnějších náhrdelníků pro jaro 2021 si budete moct koupit dokonce v galanterii.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: květinová bižuterie

Stejně jak Dolce&Gabbana, tak i Yves Saint Laurent nám představují trend, který je již známý z minulosti. První módní dům to dělá přímo doslovně, za to značka YSL nám nabízí jeho změněnou verzi. A bavíme se tady o trendu bižuterie, která vypadá jako květiny: náušnice-klipsy, prstýnky nebo náhrdelníky.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: diamantová závrať hlavy

Marilyn Monroe zpívala, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy a značka Dolce&Gabbana se se svou novou kolekcí může pod ta slova podepsat. Můžete v ní najít hodinky, prstýnky, náhrdelníky a náramky s barevnými diamanty, ale také bižuterní kabelky zdobené těmito kamínky.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: geometrický minimalismus

S čím nejlépe vypadá minimalistické, bílé a krémové oblečení? Se stejně minimalistickou a zlatou bižuterií. Takovou nabídku má pro nás také značka Jacquemus. Aby celek nevypadal příliš nudně, minimalistické zlaté náušnice mají velmi geometrické, výrazné tvary.

Chcete znát také nejnovější trendy mezi botami a kabelkami na jaro 2021? Rozhodně se podívejte na naše další články na blogu se shrnutím toho, co se objevilo na módních přehlídkách.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít