Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021 – inspirace z přehlídek

2 min.

Nadcházející jaro není jenom o oblečení, botách nebo kabelkách, ale také o nových variantách bižuterie, která přidá styl a zvýrazní nejeden charakter. Co nám návrháři představili na letošních módních přehlídkách? Pro každého něco zajímavého – od minimalistických náušnic a náhrdelníků, až po bižuterní total looky. Podívejte se na nejmódnější bižuterii jara 2021 a nechte se inspirovat přehlídkami světových designérů.

Nejzajímavější bižuterii nám nabídly módní domy, takové jako Fendi, Chloe, Chanel nebo Dolce&Gabbana.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: bižuterní total look

Seznam nejmódnější bižuterie pro jaro a léto 2021 je plný překvapení a inovací. Značka Fendi na své přehlídce představila široký výběr bižuterních total looků, které se skládají z výrazných, velmi dlouhých náušnic a spon do vlasů. Každé z nich jsou udělané z perel, aby skvěle vypadaly s lesklým materiálem oblečení a mokrými vlasy modelek. Přidaly celku efekt sirény.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: klasika ve stylu Coco

Značka Chanel, kterou proslavila ikonická Coco, zůstala věrná klasické bižuterii, která ji provází od samého začátku činnosti. Kromě mini kabelek, které se u modelek objevily ve formě náhrdelníků, byly hlavním motivem kaskádové náhrdelníky. Ty se dají omotat kolem krku dokonce několikrát.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: bižuterie na slunečních brýlích

Bižuterní sluneční brýle, které mohou být spojovány s těmi nošenými našimi babičkami nebo učitelkami z dávných let – trend, který se k nám vrátí na jaře 2021. A všechno díky módnímu domu Chloe, kde jsou sluneční brýle na řetízku spojovány s účesy à la The Beatles. Stylový návrat k retro módě, na který je dobré se připravit.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: à la zlaté tkaničky

Byly už zlaté řetězy a co říkáte na jemný choker nebo náhrdelníky v podobě zlatých tkaniček? Yves Saint Laurent propaguje detail tohoto typu, jako jeden z klíčových prvků své kolekce pro nadcházející sezónu. Dobré zprávy jsou takové, že jestli se tento trend opravdu začne objevovat v ulicích, alternativu jednoho z nejmódnějších náhrdelníků pro jaro 2021 si budete moct koupit dokonce v galanterii.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: květinová bižuterie

Stejně jak Dolce&Gabbana, tak i Yves Saint Laurent nám představují trend, který je již známý z minulosti. První módní dům to dělá přímo doslovně, za to značka YSL nám nabízí jeho změněnou verzi. A bavíme se tady o trendu bižuterie, která vypadá jako květiny: náušnice-klipsy, prstýnky nebo náhrdelníky.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: diamantová závrať hlavy

Marilyn Monroe zpívala, že diamanty jsou nejlepším přítelem ženy a značka Dolce&Gabbana se se svou novou kolekcí může pod ta slova podepsat. Můžete v ní najít hodinky, prstýnky, náhrdelníky a náramky s barevnými diamanty, ale také bižuterní kabelky zdobené těmito kamínky.

Nejmódnější bižuterie pro jaro 2021: geometrický minimalismus

S čím nejlépe vypadá minimalistické, bílé a krémové oblečení? Se stejně minimalistickou a zlatou bižuterií. Takovou nabídku má pro nás také značka Jacquemus. Aby celek nevypadal příliš nudně, minimalistické zlaté náušnice mají velmi geometrické, výrazné tvary.

Chcete znát také nejnovější trendy mezi botami a kabelkami na jaro 2021? Rozhodně se podívejte na naše další články na blogu se shrnutím toho, co se objevilo na módních přehlídkách.

Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít