Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021 − přehled trendů

2 min.

Dámské černé polokozačky jsou spolehlivým prvkem ženského šatníku pro chladnější dny. Hodí se k většině outfitů, nikdy nevychází z módy a navíc se osvědčí v mnoha situacích. Je dobré mít alespoň jeden pár, velmi dobré kvality ve svém šatníku. Pokud přemýšlíte, jaké černé dámské polokozačky budou nejmódnější během sezóny podzim-zima 2020/2021, rozhodně si přečtěte náš článek.

Chunky boots, hranaté špičky, originální podpatky – jenom některé z trendů, které dokáží, že nadčasové černé polokozačky získají originální charakter a skvěle se tak hodí k současné módě.

Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021: na originálních podpatcích

Černé polokozačky nemusí hned znamenat nudu, jestli je na nich nějaký odlišný, charakteristický detail. A k takovým rozhodně můžeme počítat originální, fantastické podpatky, které se v módě objevují již několik sezón. Pokud ještě nemáte svůj názor na tyto podpatky, zveme Vás k přečtení dalšího článku na blogu, ve kterém se dozvíte pozitiva a negativa geometrických podpatků.

Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021: chunky boots

To je už další článek, ve kterém bychom neměli zapomenout zmínit hit tohoto podzimu (a pravděpodobně také nadcházející zimy), čili těžké, velké polokozačky, které jsou také nazývány jako chunky boots. Tento trend jsme již více specifikovali v článku „Chunky boots – co to jsou za boty a jak je nosit?”, který rozhodně stojí za to si přečíst, hlavně pokud hledáte pohodlné a solidní černé polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021.

Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021: kovbojské boty

Kovbojské boty i přes to, že někteří znalci módy jim nepředvídali dlouhou budoucnost, jsou TOP již další sezónu. I když se trend zdál být pouze chvilkovým vtipem návrhářů, boty rodem z Divokého Západu se na stálo usadily v ulicích největších měst módy. Černé dámské kovbojské boty patří v takovém případě, k nejmódnějšímu výběru, mezi dámskými polokozačkami na začínající sezónu.

Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021: s hranatými špičkami

Černé polokozačky se špičkami typu square toe asi patří k oblíbenému obuvnickému trendu mezi Pařížankami. Trendsetterky z tohoto okolí mají rády ty klasické, ale zároveň charakteristický typ bot. Rozhodně si můžete koupit aspoň jeden pár bot, protože nic nenasvědčuje tomu, že by měly v nejbližší době vyjít z módy.

Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021: v horském stylu

Hledáte pohodlné černé polokozačky, které budou ve stylu streetwear módy? Naše rada: vyberte si trekingovou obuv nebo kotníkovou obuv v horském provedení. Poznáte je podle charakteristicky zpevněných poutek, častého šněrování a masivní podrážky. Podívejte se na fotografii níže. Kdo řekl, že tyto boty nemůžeme nosit také v trochu více casual provedení?

Nejmódnější černé dámské polokozačky na sezónu podzim-zima 2020/2021: klasické, na pohodlném podpatku

Na konec absolutní klasika, čili černé dámské polokozačky na nízkém, pohodlném podpatku. Dovolí Vám (v stylovém provedení) projít přes celé město, budou se hodit doslovně ke všemu a přitom nezestárnou společně s neustále se měnícími módními trendy. V tom případě je výjimečně důležité, abyste se rozhodli pro velmi vysokou kvalitu provedení. Přece jenom Vám mají sloužit několik dalších let!

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít