Nejmódnější sluneční brýle na léto 2021 – s těmito modely se nebudete chtít rozloučit

2 min.

Dlouho očekávané léto je čím dál tím blíž. Netrpělivý čas očekávání na nejsilnější paprsky slunce v roce je dobré využít pro přípravu svého šatníku na tuto sezónu. Jedním z must have doplňků na letním seznamu jsou určitě nejmódnější sluneční brýle. Nejen že dodají charakter outfitům, ale také dbají o zdraví očí a vzhled kůže kolem nich. Jaké modely budou top během léta 2021? O tom si přečtete níže.

S barevnými sklíčky, ve stylu granny chic, úzké, ale také klasické sluneční brýle mouchy. To jsou nejmódnější sluneční brýle sezóny léto 2021.

Nejmódnější sluneční brýle na léto 2021: s barevnými sklíčky

Svým vzhledem připomínají modely, které měli hlavní hrdinové seriálu „Narcos” nebo Johnny Depp v „Rumovém deníku”. Dámské sluneční brýle s barevnými sklíčky jsou absolutním hitem léta 2021. Modely nejoblíbenějších značek se předhánějí prakticky každou sekundu a seznam čekajících roste ze dne na den. Není nic divného na tom, že už teď je nosí takové hvězdy jako Kaia Gerber nebo Kourtney Kardashian. Milujeme je nejen za originální design, ale také za fakt, že když se přes ně díváte, vidíte svět v úplně jiných barvách.

Nejmódnější sluneční brýle na léto 2021: mouchy v babiččiném stylu

Módní dům Gucci už několik sezón a čím dál tím kreativnějším způsobem propaguje trend stylu granny chic. Babiččin šik o kterém se tady bavíme, se osvědčí během oblékání několika vrstev oblečení. Tyto kousky k tomu všemu ještě vypadají jako z dřívější doby a doplňují je doplňky ve stylu retro. K jednim z nich určitě můžete přičíst také sluneční brýle mouchy s vintage charakterem. Výchozím bodem pro jejich znovuobjevení mohou určitě být městské bazary a vintage obchody. Mnoho populárních značek nám představily své nejnovější modely právě takto, takže je můžete hledat i v našem internetovém obchodě eobuv.

Nejmódnější sluneční brýle na léto 2021: v barevných obroučkách

Zalíbil se Vám nejnovější trend oblečení ve všech barvách duhy? Navíc sladěných mezi sebou navzájem? Outfity s jejich využitím můžete bez pochyby ještě zvýraznit slunečními brýlemi s barevnými obroučkami. Tato varianta slunečních brýlí, která se skvěle hodí na seznam trendů léta 2021, může být také doplňkem, který sám v sobě oživuje tónované outfity. Jessica Mercedes je využila ve svém vícebarevném looku, což můžete vidět na fotografii níže.

Nejmódnější sluneční brýle na léto 2021: v průhledných obroučkách

Pokud hledáte sluneční brýle, které budou trefou do nejnovějších trendů a chytrým způsobem se Vám budou hodit k většině oblečení, je čas na malou změnu. Místo dobře nám známých, klasických černých slunečních brýlí, se rozhodněte pro sluneční brýle v průhledných obroučkách. Budou vypadat ideálně s retro květovanými šaty, také budou skvělým doplňkem k duhovému topu a tmavě modrému dámskému kostýmku přidají trochu volnosti a nadhledu.

Nejmódnější sluneční brýle na léto 2021: ve stylu 90. let

Jaké modely slunečních brýlí nosily v 90. letech Kardashianky? Které se nejvíce výjimaly v šatníku Rachel Green z ”Přátel”? Jaké modely si v té době vybírala Drew Barrymore pro své hippies outfity? Sluneční brýle, které byly top na přelomu 80. a 90. let je opravdu málo. Inspirace můžete najít v popkultuře. Nejčastěji to byly modely s úzkými obroučkami a přesně takové sluneční brýle budou dobrým výběrem idnes. A dokazují nám to takové ikony stylu, jako je například Bella Hadid a Kendall Jenner.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít