Již několik sezón značka Gino Rossi, která se může jako jedna z mála těšit jistou pozicí na trhu, překvapuje nejen nás, svými čím dál tím lepšími kolekcemi. Objevují se v nich, jak módní boty, tak i kabelky. Trendsetterky, blogerky a influencerky jsou do nich zblázněné. Chcete vědět, jaké nejpěknější kabelky pro sezónu podzim-zima 2020/2021, najdete v nabídce značky Gino Rossi? O tom se dočtete níže v našem článku.

Kabelka s velkým řetězem, prošívaný model nebo kabelka inspirovaná značkou Bottega Veneta, paper bag? To je jen pár nabídek z nejnovější kolekce značky Gino Rossi.

Kabelka se širokým popruhem

Prvním tipem, z nejnovější kolekce značky Gino Rossi, která si absolutně získala naše srdce, je černá kabelka s logem, ve tvaru ledvinky, která má dva řemínky: delší tenký a kratší širší. A i když takovou formu má ve své nabídce více značek, módní návrháři značky Gino Rossi se rozhodli pro originálnější variantu. Musíme uznat, že se jim to podařilo!

Kabelka typu paper bag

Kabelky ve stylu paper bag, teda kabelky svým střihem připomínají papírovou tašku, ve které nosíte nákup, patří k vlajkovým projektům značky Bottega Veneta. V jejích šlépějích se vydalo velké množství dalších značek, včetně Gino Rossi. Jejich paper bag má krásnou karamelovou barvu, tenký řemínek, který Vám umožní ji používat pro každodenní nošení nebo ji můžete použít v podobě psaníčka (bez řemínku) na formálnější příležitosti. Ideální kabelka na nadcházející sezónu!

Kabelka typu tote bag

O kabelkách typu tote bag jsme Vám psali již v jiném článku na našem blogu. Název vznikl díky dvoum úchytům, které jsou k ní připevněné. Nejoblíbenější z tote bags na světě, můžete najít v kolekcích značky Hermes. Nám se výjimečně líbí přece jenom nabídka Polské značky Gino Rossi. Vyrobené z přírodní kůže, v univerzální černé barvě, v pohodlné velikosti. Právě tyto vlastnosti dokáží, že se skvěle bude hodit k podzimně-zimním podmínkám.

Kabelka s velkým řetězem

Konečně, máme to. Levnější, skvělá kvalita a rozhodně již osvědčená alternativa slavné kabelky Cassette Bottega Veneta na širokém řetězu. Kabelka Gino Rossi, o které se tady bavíme, se rozhodně plně hodí k současnému trendu a je tak v naší nabídce pro podzim a zimu 2020/2021. Můžete ji nosit tak, že držíte velký řetěz v ruce nebo si ji zapnete v pase na kožený pásek u kalhot.

Kabelka s krokodýlím vzorem

Hnědé kabelky v různých provedeních si získávaly poslední dobou všechny módní přehlídky. Alternativu tohoto žhavého trendu pro chladné dny můžeme najít také v nabídce značky Gino Rossi. Hnědá crossbody kabelka s krokodýlím vzorem se bude pěkně kombinovat s oblečením v nude barvě. K tomu přívěšek s třásněmi, který například můžete připnout ke klíčům.

Kabelka s želvovinovým detailem

Říká se, že ďábel je ukryt v detailech. Při pohledu na malou, krabičkovou kabelku značky Gino Rossi, která má jeden úchyt ozdobený kuličkou, musíme pouze souhlasit s tímto tvrzením. Tento delikátní detail ji přidává na výjimečnosti a dokáže tak přidat charakter jednoduchým outfitům.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít