Okrová barva v šatníku. Jak si vybrat doplňky?

2 min.

Není to už žlutá barva, ale také ne oranžová. Těmito slovy bychom mohli popsat okrovou barvu. Tato teplá, nasycená a energizující barva, je často nazývána jako „pikantní žlutá”. Úspěšně rozjasníte své outfity, když si kolem krku omotáte okrovou šálu nebo doplníte svůj outfit kabelkou v barvě koření curry, stejně jako to udělala Gitta Banko. Najděte si vlastní inspiraci!

Na podzim a v zimě se často vzdáváme intenzivních barev, nejčastěji si vybíráme černou, hnědou nebo šedou barvu. Úplně zbytečně! Jak nás přesvědčují stylisté, oblečení v teplých barvách nás dokáží zahřát a dokonce zlepšit naši náladu.

Komu bude sedět okrová barva?

Okrová barva je přímo stvořená pro lidi s tmavším typem kůže. Skvěle vypadá s pihami přírodních zrzků nebo s broskvovou pokožkou blondýnek. Je to zvýrazňující barva, díky které můžete jednoduše oživit Váš outfit.

Okrová kabelka – jak ji nosí influencerky?

Okrová barva se vrací zpět na výsluní. Společně s lahvově zelenou se dostala na seznam opravdových bestsellerů pro sezónu podzim-zima. Někdy stačí pouze malý detail v tomto odstínu, abychom tím změnili charakter celého outfitu. Podobný názor má i velmi oblíbená influencerka Gitta Banko, která si k béžovo-bílému šatníku vzala oživující, okrovou dámskou kabelku. Malý detail a tak velký efekt!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

12184

Zleva: kabelka Aldo, kabelka Furla, kabelka Quazi

Přemýšlíte o tom, s čím nosit okrovou barvu? Tato barva má opravdu mnoho možností! Hvězdy často experimentují se žlutým total lookem nebo oživují své tónované outfity intenzivními doplňky. Modelka Larsen Thompson, která má kůži plnou pih, si vzala okrovou crossbody kabelku k dámskému kostýmku v zemitých barvách. Ten se skládal z hladkých kalhot a prodlouženého saka se zvířecím potiskem. Jak se Vám líbí výsledný efekt?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Tyto doplňky musíte mít! Okrová barva v outfitech

Během chladných dní je dobré si vybrat čepici, šál nebo rukavice v pikantní žluté barvě. Jedná se o ideální výběr barvy ve chvíli, kdy nám chybí slunce a chceme si zlepšit náladu. Teplé barvy přitahují pozornost, rozjasňují tvář a poskytují energii. Nevěříte? Podívejte se na stránku internetového obchodu eobuv, objednejte si doplňky, které Vás zaujmou a přesvědčte se samy!

12185

Okrové doplňky rozzáří Vaši tvář.

12186

Zleva: čepice Huf, čepice Billabong, čepice Etnies

Žlutá, žlutě… okrové ponožky!

Originálním doplňkem k outfitům mohou být okrové, dlouhé ponožky. Mnoho zajímavých modelů, od hladkých až po ty se zábavným potiskem, můžete najít v nabídce značky Happy Socks nebo Dots Socks. Nemáte jistotu jak kombinovat barevné dámské ponožky? Využijte vyhledávač na našem blogu a pokuste se najít několik módních inspirací!

12187

A co říkáte na okrové ponožky se zábavným potiskem?

Záleží i na detailech!

Jak jinak můžeme nosit okrovou barvu? Úspěšně zvýrazníte svůj pas páskem v pikantně žluté barvě nebo oživíte outfit koženou bižuterií od značky Patrizia Pepe. Možností je opravdu mnoho a navíc, čím dál tím větší oblíbenosti se těší také žluté boty!

Líbí se Vám některý z doplňků?

12188

Zleva: semišový náramek Patrizia Pepe, dámský pásek Calvin Klein, kožený náramek Patrizia Pepe

Už víte jak dostat okrovou barvu do Vašeho šatníku? Doufáme, že jsme Vám aspoň trochu pomohli a ukázali pár zajímavých nápadů!

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!