Pánské boty na podpatku – elegantní, sportovní a zimní modely

1 min.

Zatímco pohled na dámy ve vysokých botách nikoho nepřekvapí, tvrzení, že i muž může nosit boty na podpatku je pro mnohé nepřijatelné. A přitom i páni ne jednou touží po vyšší postavě! Máme pro Vás dobrou zprávu. I Vy si můžete přidat několik centimetrů výšky, s pomocí vhodně zvolené obuvi.

Tajemství spočívá v optimální výšce a vhodném tvaru podpatku a podrážky.

Pánská obuv na podpatku – pro formální příležitosti

I když to může znít neuvěřitelně, boty na podpatku jsou jedním z prvků šatníku, které byly původně navrhnuté pro pány! Tento střih si sice nejdříve „přisvojily” dámy, ale stále se můžeme setkat s botami na podpatku i pro pány. Nejčastěji je najdeme v roli elegantních polobotek. Takové boty dokáží přidat až 3 centimetry! Důležité je, aby byl podpatek pro pány rozložený po celé šířce boty a délce paty. Tak bude nenápadný a zároveň bude plnit svou funkci!

Pánskou obuv na podpatku využijete i ke svatebnímu obleku, o kterém si víc můžete přečíst v našem dalším článku.

Sneakersy pro nízké pány

Jste spíše sportovní typ? Vyberte si sportovní boty na vyvýšené podrážce! Sneakersy jsou vybavené podrážkou vyvýšenou v oblasti paty nebo platformou, jejíž hlavní rolí je především tlumení otřesů a nárazů. Kdo ovšem řekl, že se nedají využít i jiným způsobem? Podrážka sportovních bot může dosahovat výšky až 2-3 cm. Zdá se, že to není mnoho, ale efekt můžete vidět pouhým okem!

12015

Sneakersy z kolekce Nike Huarache.

Tip experta

Pokud Vám záleží na výraznějším efektu, vyberte si sneakersy „ugly shoes”, které jsou v posledních sezónách mimořádně módní a jejich neodmyslitelnou součástí je hrubá podrážka.

Pánské zimní boty na podpatku

Vyvýšení v podobě podpatku najdeme i v botech určených na zimu. Jejich podrážka je sama o sobě hrubá, aby mohla zabezpečit optimální tepelný komfort a zabránit promočení, proto je široký podpatek při těchto modelech žádaný. Na eobuv.cz najdete modely kozaček, kotníkových bot i polobotek, které Vám na výšce přidají až 4 cm!

Pokud v zimě upřednostňujete sportovní styl nebo jste fanouškem horské turistiky, ideálním řešením pro Vás budou outdoorové boty, dokonalá volba pro muže! Jsou poměrně masivní a zároveň mají podpatek, jehož výška dosahuje až 3,5 cm.

12016

Žlutá pánská outdoorová obuv je i v této sezóně mimořádně módní.

Chcete vědět, jak budete vypadat v botách na podpatku? Podívejte se na všechny modely v našem internetovém obchodě eobuv.cz! A jestli Vám boty z různých důvodů nebudou sedět, můžete je do 30 dní bezplatně vrátit z pohodlí domova.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!
Zkontrolujte v obchodě
Pánská obuv Tommy Hilfiger, Pánská obuv Geox, adidas Stan Smith, Dámská obuv Guess, Kabelky Liu Jo, Peněženky Tommy Hilfiger, Dámská obuv Tommy Hilfiger, Kabelky Nobo