„Zase ty ponožky”. Mnozí z nás si myslí, že snad neexistuje horší dárek než jsou ponožky. Je to přece nuda. Dovolte nám, abychom vás přesvědčili o opaku. Dokážeme, že i ponožky pod vánočním stromkem mohou vyvolat úsměv na tváři vašich blízkých.

Švédské Happy Socks nebo Cup of Sox – to jsou značky, které nabízejí různé zajímavé modely. Neznáme nikoho, kdo by pár takto originálních ponožek nechtěl mít!

Jsou ponožky dobrý tip na dárek?

Jednoznačně. Ponožky s originálním potiskem potěší Vaše přátele a příbuzné. Vyberte si například model s kocoury či barevnými jahodami, nebo jiné motivy s vtipným potiskem. Popřemýšlejte, jaký smysl pro humor má osoba, které chcete věnovat dárek a vyberte vhodné ponožky.

6998

Ponožky s potiskem povzbuzují kreativitu!

V práci vás čeká vánoční večírek a vy se stále nemůžete rozhodnout, co koupit své kolegyni nebo kolegovi? Má to být originální, ne příliš drahé, vtipné (ale s mírou!) – a navíc praktické. Všechna tato kritéria splňují barevné ponožky, např. značky Happy Socks!

 Ponožkové šílenství

V posledních letech prožívají originální ponožky skutečnou renesanci. Triumfují na módních molech a jsou vidět i v ulicích. Vzorované ponožky k obleku už nikoho nepřekvapí, právě naopak – jsou vítaným prvkem. Klidně je můžete darovat dokonce i osobě, kterou dobře neznáte. Abyste předešli nepříjemné situaci, rozhodněte se pro model s univerzální potiskem. Doporučujeme ponožky značky Dots Socks – s puntíky, proužky nebo grafickými vzory.

6999

Ponožky s puntíky nebo kosočtverci?

Víte, že…?

Ponožková mánie zasáhla i celebrity. Rob Kardashian (bratr Kim Kardashian) navrhl vlastní řadu barevných ponožek.

Milovníkům Vánoc se jistě zalíbí červený model se vzorem jmelí nebo stromečků. Můžete udělat radost i sami sobě nebo si takový dárek “rezervovat” u někoho blízkého. Jen si to představte: hřejivé ponožky na nohou, hrnek horké čokolády a příjemné světlo zářícího vánočního stromku. Hezká představa, že?

7000

Líbí se vám tyto ponožky? Modely s různými barevnými motivy najdete na eobuv.cz

Balení dárků

To zní vše dobře, ale jak pěkně zabalit ponožky? Vložit je do balicího papíru nebo dárkové taštičky? Netrapte se! V nabídce internetového obchodu eobuv.cz jsou dostupné i dárkové set v barevných krabičkách – postačí už je jen darovat blízké osobě. Nemusíte mít proto žádné obavy. Časy, ve kterých byly ponožky prototypem nezdařeného dárku, jsou už dávno pryč. Letos nimi směle překvapte své přátele a známé!

Přečtěte si více:

Autor

Agnieszka Bednarek

Jsem estétka a nadšenkyně nekonvenčních spojení a outfitů s martenskami. Řídím se heslem Salvadora Dalího − „základem všech vítězství je…oděv!”. Zajímám se o tajemství navrhování módy. Definuji to, co není zdefinováno.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.