Pokud ubíhající dny svedou, že čím dál tím víc začínáte přemýšlet o plánování šatníku pro podzimní dny a jeho osvěžení, ve kterém využijete mimo jiné ženskou bižuterii, s určitostí Vás napadla otázka – jaká bude móda v nadcházející sezóně. Pro jaké náušnice, náhrdelníky, náramky a prstýnky ztratíme hlavu? Našli jsme pro Vás ty, které se objevily na posledních módních přehlídkách a známé již odpověď na tuto otázku.

Můžete si být jistá, že v příští sezóně se ve Vaší šperkovnici nenajde místo na nudu!

Módní bižuterie pro sezónu podzim-zima 2020/2021: v královském stylu

Toto léto jsme nosili (a ještě vlastně nějakou chvíli budeme nosit) barevné korále v podobě náhrdelníků, náramků nebo náušnic. Během podzimu a zimy ustoupí své místo barevným klenotům v královském stylu. Královské klenoty se objevily na módní přehlídce Chanel, v podobě náhrdelníků, náramků a náušnic vysázených rubíny. V módním domě Gucci, se bižuterie tohoto typu dokonce zaplétala do vlasů modelek, podobně, jak to je v případě módního domu Off-White. Pozor: to je rozhodně varianta pouze pro odvážné!

View this post on Instagram

Time stood still at the Paris – 31 rue Cambon 2019/20 Métiers d’art show, presented at the Grand Palais in Paris in December. The collection is now in boutiques. Video by Roman and Sofia Coppola. #CHANELMetiersdart #CHANEL @Le19M #Le19M @MaisonDesrues #Desrues @Maison_Lemarie #MaisonLemarie @MaisonMichel #MaisonMichel @Lesage #Lesage @Massaro_Paris #Massaro @Goossens_Paris #Goossens @AtelierMontex #Montex #Lognon #SofiaCoppola #RomanCoppola @Vittoria @NikePn @ElizaKallmann @KaiaGerber @IamHyunjiShin @Laurenjdg @NinaFresneau @MarjanJonkman @BeritHeitmann @AbbyChampion @NinaMarker @RichiePhoenix @Guannan_cai @GiselleNorman1 @Michelle_gtk @AmandaSanchez @Madeleine_fs @DeirdreFirinne @St.Einberg @MariaMiguel.a @TamiWilliamsOfficial @Victoriia_Evseeva @Mona_Tougaard @Glplv @Lia.Pavlova @SiaVlasova @MaudHoevelaken @NoraAttal @HeConghc @GigiHadid @AlberteMortensen_ @Walldamort @MxLunaa @BlesnyaMinher @LoveGrace_e @Mathilde_Henning @LineisyMontero @CrisHermann @Ola_quetal @MerelZoet @PanHaowen @AnnaEwers @LiuBingBing7

A post shared by CHANEL (@chanelofficial) on

10669

Zleva: náušnice Guess, náhrdelník Twinset, náramek Elisabetta Franchi a přívěsek Love Moschino

Módní bižuterie pro sezónu podzim-zima 2020/2021: řetízky dohromady s perlami

Řetízky patří mezi jeden z nejžhavějších trendů poslední sezóny. Objevují se nejen na šijích nebo zápěstích trendsetterek, ale také jako element kabelek, bot nebo dokonce pásků. V nadcházející sezóně návrháři bižuterie nabízejí určitý druh oživení: řetízky dohromady s perlami. V nejmódnějším provedení to jsou ty, které se kaskádovitě ukládají ve výstřihu. U Koché doplnily dívčí podzimní outfity. Za to během módní přehlídky domu módy Moschino, se objevily takové, které byly vyrobeny s trochou dravosti ve stylu Madonny. Tento netypický komplet se objevil také v odobě náramků, tentokrát na přehlídce značky Chanel.

10670

Zleva: zlatý řetízek Patrizia Pepe, náhrdelník s perlou Tory Burch, stříbrný řetízek Patrizia Pepe a náhrdelník Patrizia Pepe

Módní bižuterie pro sezónu podzim-zima 2020/2021: jedna náušnice

Trendy bižuterie pro sezónu podzim-zima 2020/2021 překvapuje. Proč? Právě proto, že jedním z vedoucích trendů je… náušnice. Ano, jedna výrazná a charakteristická náušnice. Už rok zpátky se zkoušel tento trend prosadit ve světě módy, jako hit sezóny, ale všechno poukazuje na to, že se to povedlo teprve teď. Asymetricky nošené ozdoby v uších se objevily na módních přehlídkách takových značek jako je: Valentino, Balmain, Off-White a Marni. Samozřejmě, chybějící druhá část má své vysvětlení a tím je velikost XXL tohoto prvku bižuterie.

10671

Zleva: zlatá kulatá náušnice Pinko, zlatá náušnice Pinko ve tvaru vlaštovky, stříbrná kulatá náušnice Pinko a stříbrná náušnice Pinko ve tvaru vlaštovky

Módní bižuterie pro sezónu podzim-zima 2020/2021: spektakulární choker na krk

I když tomu nemůžete uvěřit, chokery patří i nadále mezi TOP bižuterii. V nadcházející sezóně budou přece jenom vypadat trochu jinak, kontroverzněji, než v předešlých sezónách. U Monse se také za chvíli objevily takové, které vypadají jako pásek s přezkou vyňatý z vlněného kabátu. Za to značka Imaxtree nabízí chokery, které připomínají velký prsten. Překypující zlatem a nepravidelné obruče, to je zase nabídka od firmy Balmain. Co řeknete na takový náhrdelník?

10672

Zleva: zlatý řetízek Patrizia Pepe, náhrdelník-pásek Patrizia Pepe, stříbrný řetízek Patrizia Pepe a náhrdelník-pásek Patrizia Pepe

Pokud už přemýšlíte o tom, jaké boty budou trendy během sezóny podzim-zima 2020/2021, rozhodně si přečtěte náš další článek na toto téma.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít