Trendy na jaro-léto 2020: módní pánská obuv

1 min.

Jato pozvolna klepe na dveře, ale o létě si zatím můžeme jen nechat zdát. O módě je známo, že předbíhá sezóny. Kromě množství dámských inspirací, které zvěstují, co bude módní v nadcházejících měsících, se tentokrát zaměříme na ty pánské. Ulice a přehlídková mola měst, která se považují za hlavní města módy, přinesly během posledních fashion weeků množství inspirace v oblasti pánských trendů. Objevte módní pánskou obuv pro sezónu jaro-léto 2020.

Klasické lordsy a mokasíny, bílé sneakers, kovbojská obuv či futuristické ugly shoes? Přesvědčte se sami!

 

Trendy jaro-léto 2020: klasické lordsy a pánské mokasíny

Máme dobré zprávy pro muže, kteří upřednostňují klasickou eleganci a trendy jim slouží pouze jako inspirace. Na jaře a v létě 2020 budou módní modely zařazující se ke casual stylu. Pokud tedy máte ve své sbírce klasické pánské lordsy nebo mokasíny – výborně!Pokud ne, je čas pořídit si ideální model.

Klasický outfit se v nadcházející sezóně snažte oživit zajímavými doplňky. Oblek doplněn o pletený náramek a vojenský baret je skvělým tipem na dosažení módního looku, pokud k tomu zvolíte klasické neutrální boty.

Trendy jaro-léto 2020: bílé sneakers

Přemýšlíte, jaké boty se hodí prakticky ke každému outfitu? Odpověď je jednoduchá: bílé sneakers.

Neexistuje oblečení, ke kterému byste si je nemohli vzít. Je proto pochopitelné, že již několik sezón nevycházejí z módy a sezóna jaro-léto 2020 nebude výjimkou.

To, zda bílé sneakers zkombinujete se světlým sakem nebo s typicky sportovním oblečením, je už jen otázkou vašeho vkusu.

Trendy jaro-léto 2020: pánská obuv v kovbojském stylu

Po nadčasových tipech přinášíme něco, co potěší pány s extravagantnějším přístupem k módě.

Již dávno víme, že polokozačky v kovbojském stylu ovládly svět dámské módy. Nyní v nadcházející sezóně jaro-léto tomu tak bude i v pánském šatníku. Pokud vám tedy nechybí odvaha, pořiďte si tyto módní boty už dnes.

Pánské kovbojské boty v kombinaci s džínami jsou klasickou volbou ve stylu amerických westernů. Na módních molech se ale objevily v kombinaci s obleky.

Trendy jaro-léto 2020: futuristické sneakers ve stylu ugly shoes

Sportovní obuv ve stylu ugly shoes, která se již delší dobu řadí mezi top trendy, bude módní i nadále.

Platí však pravidlo, čím divnější design, tím lepší. Nebojte se proto mohutnějších modelů s nápaditě řešenými podrážkami, ve výrazných barvách nebo s netradičním šněrováním.

Originální, streetwearový look vytvoříte, pokud zkombinujete dva naoko nehodící se prvky: sneakers a baret.

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!