Trendy v obuvi pro podzim 2020

1 min.

Anglický dramatik Oscar Wilde na adresu módy kdysi řekl, že jde o něco tak ošklivého, že se musí měnit každého půl roku. A právě podzim je jedním ze zmíněných přelomů “módních sezón”. Tušíte co se bude tento podzim nosit? My ano, a vy po přečtení následujícího článku také.

Kozačky nad kolena

Tyto botky dají vyniknout vašim nohám a působí velmi žensky. Navíc s nimi ještě nemusíte uklízet vaše oblíbené letní šaty do hlubin šatníku. Pohrajte si s vrstvením outfitu a máte vyhráno. Volba výšky kozaček se odvíjí od výšky vás samotné. Čím jste vyšší, tím vyšší kozačky vám budou slušet. Ani menším postavám však není tento typ obuvi zapovězen. Stačí jen najít kozačky, které vám budou sahat těsně nad kolena a můžete vyrazit na podzimní procházku městem.

10768

Líbí se vám černé mušketýrky

Šněrovací robustní obuv

Nejspíš už jste si v prodejnách všimli, že jsou nyní velmi populární robustní platformy. Podzim přináší jejich verzi v šik koženém či koženkovém provedení. Díky svému drsnému vzhledu jsou protipólem výše zmíněných žensky působících kozaček. Pokud tedy hledáte pohodlné boty do podzimních plískanic, zkuste vsadit třeba na jedny z našeho výběru.

10769

I s robustními botami uděláte parádu

Tenisky

I u nich momentálně hrají prim vysoké platformy a nejlépe ve vícebarevném provedení. Nemusíte se bát, že je nebudete mít s čím kombinovat a zůstanou vám v botníku nepoužité. Určitě doma máte jednoduché bílé, černé či béžové kousky, se kterými je hravě zkombinujete. S vícebarevnými teniskami se ale nemusíte vzdávat ani barev na zbývajících částech outfitu. Stačí se držet těch barev, které už máte na teniskách. Že se tenisky nosí jen ke kalhotám? Omyl! Zkuste zaexperimentovat a zkombinovat je se sukní či šaty a budete mile překvapená s výsledkem.

10770

Nebojte se být i trochu extravagantní

Třpytivé střevíčky

Říká se, že není všechno zlato, co se třpytí. S výběrem třpytící se obuvi však na podzim nešlápnete vedle. Pokud tedy vyrážíte na nějakou slavnostní příležitost, flitrům, kamínkům či ozdobným řetízkům na obuvi se nebraňte. Vaše boty se tímto stanou šperkem a vy budete mít aspoň o jednu starost méně.

10771

S těmi třpytivými střevíčky zaručeně zazáříte

Podle Stefano Gabbana je “móda jako hra, která s novou sezónou přináší nová pravidla”. Pokud však nepropadáte módním trendům a vsázíte raději na nadčasovost nebo vás zkrátka jen nadcházející trendy nenadchly, nevadí. Móda by totiž měla být především zábavou, nikoliv diktátem.

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít