Největší módní domy, takové jako Chanel, Gucci, Balenciaga nebo Fendi nám už nějakou dobu představují trend nošení vzorovaných punčocháčů, nejčastěji opatřené jejich monografickým vzorem. Tento trend perfektně (jako obvykle) opanovaly Francouzsky, které vzorované punčocháče nosí nenápadným, stylovým a nonšalantním způsobem. Pokud přemýšlíte o tom, k čemu si je oblékají, rozhodně si přečtěte náš text níže.

Nejmódnější vzorované punčocháče

Punčocháče – módní nebo ne? Možná si kladete právě tuto otázku a možná i Vy si punčocháče spojujete s formálním dress codem a s nevkusnou nonšalancí. Punčocháče byly velmi dlouhou dobu považovány za ,,nutnost”, než jako módní doplněk k outfitu. Stačí se podívat na seriálovou hrdinku Carrie Bradshaw, jednu z nejlépe oblékaných (i když fixně) obyvatelek New Yorku, která dokonce v zimě běhala přes Manhattan s holými lýtky. Nejnovější přehlídky a instagramový feed nám přece jenom ukazují, že punčocháče se vrátily na výsluní a znovu jsou uznávané za módní prvek šatníku. Co více, nejedná se o kdejaké punčocháče, ale o ty s jemnými vzory!

Ty nejvíce žádané se objevily v kolekcích Chanel, Gucci, Balenciaga a Fendi. Několik zajímavých modelů najdete také v Calzedonii. Jde o to, aby byly průhledně-černé a objevoval se na nich jemný logotyp, jako v případě značky Chanel.

Vzorované punčocháče – s čím je nosí Francouzsky?

Pokud chcete vědět s čím nosit vzorované punčocháče a jak to udělat nejvíc vkusným způsobem z možných, je čas čerpat inspiraci z instagramového feedu francouzských influencerek.

Stylová Claire své punčocháče značky Gucci nosí ve velmi francouzském provedení. Obléká si je k černým lodičkám na nízkém podpatku, bílým košilovým šatům a camel baretu. 100% parisian chic!

Camille Charriere své jemné punčocháče Chanel kombinuje s o něco více charakteristickým stylem. K bílému topu, černým šortkám a volnému černému saku si vybírá kozačky ve vojenském stylu na silné podrážce, také v černé barvě.

Pěkný, velmi vintage outfit, plný černé barvy vytvořila Justine Soranzo. Své kostkované punčocháče zkombinovala s koženým sakem-šaty a lodičkami na nízkém podpatku, s řemínkem níže pod kotníkem.

Mara Lafontan, modelka a influencerka z Paříže, se rozhodla pro punčocháče z Calzedonii, jejichž zirkonový vzor má tvar symbolů znaků horoskopu. Vzorované punčocháče nosí v rockovém provedení – s koženou bundou a těžkými chunky boots, které jsou i nadále hitem.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít