Jaké boty se nejčastěji objevují na nohou Pařížanek nebo slavných trendsetterek, během večerních událostí nebo více slavnostějších příležitostí? Odpověď může být pouze jedna: zlaté sandály na podpatku ve stylu retro. Za co je mají, tak velmi rády, nejvíce stylové ženy? Jaké konkrétní modely si vybírají? A hlavní otázka zní – s čím je nosí? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku.

Zlaté sandály na podpatku jsou neoddělitelnou součástí šatníku takových ikon, jako je například Jeanne Damas.

Pro co, nejvíce stylové ženy, milují zlaté sandály na podpatku?

Sabina Socol, Leia Sfez nebo Jeanne Damas – to je jenom několik, z nejvíce stylových Pařížanek, které si k více rafinovaným outfitům vybírají zlaté sandály v retro stylu. Na čem tedy závisí fenomén těchto bot? Zlatá barva skvěle ,,omladí” modely, které vypadají jako z minulosti (Pařížanky milují vintage styl!). Díky tomu tyto boty vypadají skvěle, ale ne strašně. Dodatečně ideálně nahradí bižuterii. No a nakonec samozřejmě… hodí se k oblečení každé barvy. Jak byste je mohly nemilovat?

Zlaté sandály na podpatku – které vybrat?

Chcete vypadat jako pařížská it-girl, ale nevíte, které ze zlatých modelů sandálů na podpatku si vybrat? Nejlépe budou vypadat ty ve stylu retro. Nemusíte se tedy bát modelů typu open peep toe, pletených pásků, ozdobných uzlů a také samozřejmě řemínku, který se zapíná kolem kotníku.

Zlaté sandály – k čemu je nosit?

Zlaté sandály na jehličkovém podpatku jsou ideální variantou bot pro večerní nebo větší událost. U toho přece jenom nekončí jejich možnosti. Tyto boty skvěle vypadají také v každodenních, spíše casual outfitech. Podívejte se na příklady od Jeanne Damas, pařížské it-girl, která je opravdovou mistryní jejich kombinování.

Zlaté sandály na podpatku vypadají velmi dobře s camel barvou nebo jinými odstíny země. Když si je obujete k jednoduchým, camel šatům, které připomínají trenčkot bez rukávů, určitě vytvoří pařížský look, vhodný na oběd nebo do práce.

Své zlaté sandály, na pohodlném podpatku, Jeanne Damas sladila k outfitu na módní přehlídku od značky Dior. Z poloviny elegantní look, který byl vytvořený spojením casual džín s lesklými teniskami a elegantním sakem.

Jak vyměnit hedvábné pyžamo v outfit, vhodný pro večerní událost? Vezměte si k němu zlaté sandály na podpatku a namalujte si rty červenou rtěnkou. Můžete si být jistá, že takovým outfitem se budete odlišovat mezi všeobecnými šaty.

Ale když už se bavíme o šatech, je dobré si připomenout, že zlaté sandály vypadají také skvěle ve spojení s šaty ve stylu vintage. Romantické květiny, nadčasové puntíky nebo jemné tečky – výběr je jenom na Vás.

Líbí se Vám styl Jeanne Damas a chcete se jím inspirovat? Podívejte se na náš článek, ve kterém analyzujeme jednotlivé části jejího šatníku a poradíme Vám, jak se oblékat podle jejího stylu.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít