Přemýšlíte někdy, jestli existují lodičky s vysokými podpatky, které jsou zároveň elegantní, ženské, módní a přitom pohodlné? Jednoznačně ano! Jde o lodičky na sloupkovém podpatku, které tuto sezónu by rozhodně neměly ve Vašem šatníku chybět.

Proč si je zamilovaly ženy po celém světě? Tady je 10 důvodů!

Důvod 1. – pohodlí

Lodičky na sloupkovém podpatku jsou mnohem pohodlnější nežli ty na tenkém jehlovém podpatku. Širší blokový podpatek je mnohem více stabilní i kdyby měl 12cm. Díky tomu v nich můžete strávit celý den a vaše chodidla přitom nijak neutrpí.

Důvod 2. – zeštíhlující efekt

Víte, že sloupkový podpatek také opticky zeštíhluje? Jehlové podpatky jsou náročné pro delší chůzi a vypadají dobře jen na štíhlých nohou. Lodičky se sloupkovým podpatkem souměrně tvarují nohy a budou vypadat skvěle při každém typu postavy.

Důvod 3. – sloupkový podpatek je ideální pro boho styl

Asi každá žena má občas náladu sladit se do boho stylu a cítit se jak na letním festivalu. Pokud chcete aby tento uvolněný styl nabral špetku elegance – sáhněte po semišové lodičky na sloupkovém podpatku. Jehlové podpatky vypadají velmi formálně a proto se pro uvolněné outfity příliš nehodí. Širší podpatek působí pohodlně a tak skvěle podtrhne tento styl.

Důvod 4. – podpatky budou stále krásné

Jistě víte jak rychle se ničí podrážky u jehlových podpatků při chůzi na nerovném povrchu. Sloupkový podpatek má širší plochu nežli jehlový, proto je nejen pohodlnější ale také mnohem méně náchylný k různým oděrkám, škrábancům a jiným poškozením.

Důvod 5. – dlažební kostky již nebudou překážkou

Chůze na jehlových podpatcích po městské dlažbě je opravdová výzva. Takové podpatky se s každým krokem dostávají mezi dlažební kostky, co může skončit i pádem. V lodičkách na sloupkovém podpatku vám tento problém nehrozí.

Důvod 6. – pevný krok

I ty nejkrásnější jehlové podpatky vám neprokážou službu, pokud v nich nebudete umět správně chodit. Lépe vsadit na pohodlnější a neméně stylové lodičky na sloupkovém podpatku, krásně doplní váš look a dodají vám sebevědomí – a to je důležitější než výška podpatku.

Víte, že

Lodičky na sloupkovém podpatku měla v oblibě Coco Chanel

Důvod 7. – vhodné pro denní nošení i na párty

Není mnoho druhů obuvi, která bude vypadat efektně jak na červeném koberci, tak i v kombinaci se svetrem pro denní nošení. Lodičky na sloupkovém podpatku toto perfektně splňují, milujeme je pro jejich univerzálnost.

Důvod 8. – variabilita

Vysoké jehlové podpatky jsou dozajista velmi chic, ale ty s nižším podpatkem již tak atraktivně nevypadají. Lodičky na sloupkovém podpatku vypadají krásně vždy, bez ohledu na výšku podpatku. Budou skvělou volbou pro všechny dámy – vysoké i ty s nižší postavou.

 Důvod 9. – podpatek jako originální módní doplněk

Širší podpatek je skvělé místo pro unikátní vzory, díky nimž budou vaše boty působit originálním dojmem. Černé sandálky s podpatky s květinovým vzorem jsou jako stvořené pro ženy, které se nebojí s módou experimentovat.

Důvod 10. – protančíte v nich celou noc

Kolikrát se vám stalo, že jste své lodičky na jehlách musela po pár hodinách vyměnit na pohodlné, ale méně efektní balerínky aby jste mohla dále pokračovat v tanci? Lodičky se sloupkovým podpatkem jsou mnohem pohodlnější, proto v nich bez obav protančíte celou noc.

Zaujaly Vás všechny výhody lodiček na sloupkovém podpatku? Skvěle, v tom případě si prohlédněte nabídku těchto stylových bot na eobuv.cz a jistě najdete ty své, které si zamilujete na první obutí!

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.