Pokud přemýšlíte o tom, jaké basic kousky šatníku byste si měly pořídit v roce 2021, máme pro Vás seznam, který vyřeší Vaše problémy. Od oblekových kalhot „po dědovi”, přes polo límečky, až po těžké lordsy nebo zlatou bižuterii. To jsou módní investice, které je dobré si koupit v letošním roce. Na seznamu se toho objevilo samozřejmě trochu víc. Podívejte se níže a všechno se dozvíte!

Basic kousky se snadno kombinují s jinými, velmi charakteristickými nebo stejně jednoduchými prvky šatníku, proto byste je tam měly mít i Vy. V roce 2021 nejvíce žádanými kousky budou…

Kalhoty „po dědovi”

V obchodech se objevují už nějakou dobu, ale i nadále se objevují na módních přehlídkách. Kalhoty, které jsou označovány jako „dad” nebo „ganddad pants”, vypadající doslovně jako část obleku z šatníku dědečka, jsou současně velmi TOP. Nejnovější módní přehlídky nám ukazují, že v nejbližší době tento trend určitě nezmizí. Právě proto je dobrý nápad, pořídit si do svého šatníku šedé, černé nebo krémové kalhoty.

Těžké lordsy

Méně vhodné i oficiálně, ale pořád dost elegantní dámské lordsy, se dostaly na náš seznam TOP basic kousků pro rok 2021. Představila je Prada a trendsetterky je velmi rychle zařadily do svých šatníků. Od módních modelů z minulých sezón je rozlišuje hrubá (opravdu hrubá) podrážka.

12942

Značka Vagabond má ve své nabídce ultra módní těžké lordsy, nejen v černé barvě.

Svetr se zipem

Připomíná outfity alpských lyžařů z 90. let nebo také ty charakteristické pro rodinu McCallisterů z filmu „Kevin sám doma”. Svetry se zipem, který se rozepíná až od brady, se rozhodně vrátily na výsluní. Jsou opravdovým hitem – stejně jak v obchodech, tak i na Instragramu nebo na módních přehlídkách. Je dobré si jeden takový svetr pořídit i do svého šatníku.

Zlatá bižuterie

I když se svět módy neustále mění, určité prvky zůstávají beze změn. A k takovým můžeme rozhodně počítat zlatou bižuterii, kterou si TOP trendsetterky neustále zdobí krky, zápěstí nebo uši. Naše rada? V tomto případě si vyberte minimalistický řetízek nebo malé kulaté náušnice, které se vždy osvědčí.

12943

Nová kolekce bižuterie značky Patrizia Pepe – zlato v nejlepším provedení.

Sukně s rozparkem

Černá nebo károvaná minisukně s malým rozparkem nad pravou nohou, charakteristická pro styl Rachel Green ze seriálu „Přátelé”, to je rozhodně jeden z hitů této sezóny, který určitě bude TOP až do konce letošního roku. Vypadá skvěle společně se svetrem a těžkými loafers, které jsou také na našem seznamu.

Úpletová vesta

O její oblíbenosti jsme Vám psali už dříve v našem dalším článku na blogu a radili jsme Vám, jaké boty je dobré si k ní vybrat. Úpletová vesta nevychází z módy a je natolik nadčasovým kouskem šatníku, že ji klidně můžeme zahrnout do nabídek módních investicí pro rok 2021.

Kabelka-bagetka

Kabelka malých rozměrů na krátkém pásku, nošená pod paží, to je nejmódnější model kabelek pro rok 2021. I když budeme mít určitě možnost obdivovat mnoho jiných kabelkových trendů, tento trend se udržuje už nějakou dobu a rozhodně patří k nejžádanějším prvkům šatníku.

12944

Letos se v kolekci značky Guess objevilo velké množství modelů módních kabelek baguette.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.