Bačkory – ideální boty pro chození doma

2 min.

Domov je místo, kde si můžete konečně odpočinout po náročném dni. Když překročíte práh svého domova, sundáte si boty a změníte je na bačkory. Je jedno jestli je nazýváte pantoflemi, bačkorami nebo papučemi, jejich úkol je stejný: mají zajistit bezpečí a ohřívat chodidla a také chránit před uklouznutím na dlaždičkách nebo panelech. Jaké bačkory si vybrat?

Jeden pár domácích pantoflí Vám bude sloužit po celý rok, bez ohledu na počasí. Jaká by to měla být obuv? Odpověď najdete v tomto článku.

Pohodlné bačkory pro chození doma? V dobré velikosti!

Při koupi domácí obuvi si pamatujte, že nejdůležitější vlastností je pohodlí. V těchto botách budete trávit mnoho hodin, především v období podzimně-zimním. Proto jejich velikost musí být ideálně přizpůsobena Vašim chodidlům. V příliš velkých bačkorách budete zakopávat a v příliš malých Vám bude pata vycházet z boty, což se po dlouhé době může ukázat jako extrémně nepříjemné. Nejlépe pokud bačkory před nákupem vyzkoušíte a jestli nakupujete online, zkontrolujte možnost vrácení zboží. V eobuv máte až 30 dní na bezplatné vrácení.

dámské bačkory

Stylové a neobvykle pohodlné bačkory značky UGG.

Jaké bačkory budou vhodné v zimě?

Jako každé jiné boty, bačkory je potřeba přizpůsobit podle sezóny. Pokud se během chladnějších měsíců vracíte domů se zmrznutými chodidly, rozhodněte se pro zateplený model bačkor. Kromě pohodlí také chcete, aby byly hezké a bojíte se, že takové kožešinové pantofle nebudou vypadat pěkně? Nemůžete se mýlit víc! Podívejte se, jak esteticky vypadají bačkory UGG, které jsou podšité ovčí kůží.

domácí obuv UGG

Bačkory UGG jsou zárukou teplého komfortu dokonce během tuhé zimy.

Kromě klasických nazouvacích modelů se v zimě mohou osvědčit také plné bačkory. Jsou nejen teplé, ale také dokonale drží chodidlo. Pokud tedy máte velký dům a hodně schodů, boty s takovou konstrukcí budou rozhodně pohodlnější než klasické nazouvací bačkory, které „klapou”.

dámská domácí obuv

V nabídce eobuv najdete široký výběr modelů pánských bačkor.

Prodyšné bačkory pro teplé měsíce

Na jaře a v létě teplé bačkory schovejte do šatníku a nahraďte je něčím lehčím. V horkém počasí budou nejlepší kožené nazouvací pantofle. Přírodní kůže má prodyšné vlastnosti a jemně ochlazuje nohy při vysokých teplotách. Stejně zajímavou možností jsou bačkory značky Emu Australia. Jsou vyrobené z vlny merino ovcí a mají neobvyklé vlastnosti: v zimě ohřívají chodidla a v létě udržují teplotu nižší než je ta okolní! Můžete jim tedy bez obav říkat univerzální pantofle, které jsou vhodné pro celý rok.

pantofle Puma

Bačkory značky Emu Australia jsou dokonalým výběrem dokonce i v létě!

Originální boty pro chození doma

Pokud klasické bačkory nejsou ve Vašem stylu a v domácím prostředí chcete vypadat módně, určitě Vás zaujmou pantofle s kožešinou! Je pravda, že módní dům Givenchy, který je navrhnul jako první chtěl, aby se nosily především venku, ale mnoho lidí je také považuje za stylové bačkory.

Víte, že…?

Rihanna společně se značkou Puma vytvořila svou vlastní kolekci pantoflí.

pantofle Steve Madden

Pantofle PUMA Fenty by Rihanna.

Zajímavý model pantoflí s kožešinou má ve své nabídce také Steve Madden.

Pánové mohou také nosit pantofle jako domácí obuv. V takové formě se osvědčí hlavně v létě.

Doufáme, že díky tomuto článku jste našli něco pro sebe. A pokud ne, v eobuv na Vás čeká velké množství domácí obuvi různých značek.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!