Jak provést vrácení zboží v eobuv?

2 min.

Bezplatné vrácení je jednou z největších výhod nakupování na eobuv. Můžete objednat několik různých párů a poté si klidně vybrat ten nejlepší. Za vrácení zbývajících modelů nezaplatíte ani korunu! Kromě toho nemusíte stát ve frontě na poště nebo zásilku balit. Přesvědčte se sami, jak jednoduché a rychlé je vrácení zboží v eobuv!

Určitě sami uznáte, že boty se nejlépe zkoušejí v soukromí Vašeho domova. Bez spěchu a pryč od shonu nákupního centra. V eobuv nemáte žádné další náklady – ani za zásilku, ani za vrácení. Přesvědčte se již dnes!

Vrácení v eobuv: průvodce krok za krokem

Na eobuv.cz se snažíme porozumět všem Vašim potřebám a zvláště obuvnickým. Při nákupu u nás platíte pouze za produkt. U všech objednávek nad 699 Kč je doručení zdarma. Stojí za to si objednat více párů, pro větší možnost výběru. Zejména proto, že je často obtížné se rozhodnout pouze na základě fotografií, názorů a popisů.

Máte již vybráno a chtěli byste vrátit ostatní modely? Nic jednoduššího! Přečtěte si, jak provést vrácení na eobuv.cz krok za krokem:

  1. Krok

Vložte vrácený produkt do kartonu s vyplněným a podepsaným Formulářem Vrácení. Formulář by měl být připojen k balíčku. Pokud jste jej náhodou vyhodili, nebojte se! Formulář si můžete snadno stáhnout ZDE.

  1. Krok

Přihlaste se k účtu na eobuv.cz, ze kterého jste provedli nákup. Pokud jste produkt koupili bez přihlášení, použijte formulář, který byl připojen k balíčku (krok 1.).

  1. Krok

Vyberte možnost PROVEĎTE VRÁCENÍ ZBOŽÍ (viz. levý postranní panel). A když se objeví seznam – vyberte produkty, které chcete vrátit a uveďte důvod.

  1. Krok

Vyberte si formu vrácení, která Vás zajímá a poté vyplňte pole s dalšími informacemi (např. s ​​datem přijetí zásilky kurýrem).

  1. Krok

Vytiskněte formulář a připojte jej k vrácenému produktu.

Pokud nemůžete vytisknout formulář,
zadejte číslo objednávky na papírovém formuláři,
který jste obdrželi spolu s balíčkem.
  1. Krok

Na balíček nalepte zpětný štítek a odešlete jej nebo počkejte na kurýra. Peníze obdržíte do 3–5 pracovních dnů od okamžiku ověření zásilky (za výjimečných okolností může být tato doba prodloužena).

Důležité!

Podrobnější informace a pokyny najdete na https://www.eobuv.cz/vraceni-zbozi

Vrácení zboží v eobuv: nejčastější dotazy

Dotazy Odpovědi 
Jaké jsou možnosti pro vrácení zdarma? V případě doručení objednávky Českou poštou, nebo Zásilkovnou můžete vrátit nevyhovující zboží zdarma prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny.
Jak provést výměnu produktu? Výměnný systém realizujeme formou vrácení platby za produkt a následně zadáním nové objednávky a provedení opětovné platby.
Kdy může být vrácení zamítnuto? Vrácení může být zamítnuto, pokud bylo provedeno po 30 denní lhůtě.

Více otázek a odpovědí najdete ZDE. Užijte si bezplatné doručení doručení a vrácení na eobuv.cz!

Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít