Jak si zavázat tkaničky u bot Vans, abyste zdůraznili svůj individuální styl?

1 min.

Tenisky značky Vans, které byly stvořeny bratry Van Doren, měly být botami, které Vám dají možnost vyjádřit sebe sama. Značka, která je známá po celém světě díky svým pohodlným botám a především díky několika ikonickým modelům s různými barevnými provedeními. Víte, že podle způsobu jakým si zavazujete tkaničky na svých Vansech, si můžete přizpůsobit boty Vans ke svému unikátnímu stylu a hlavně ho zvýraznit?

Níže najdete odpovědi, které Vám pomohou změnit Vaše boty Vans, díky originálním způsobům zavazování tkaniček.

 

Vansy v… elegantní verzi

Víte, že boty značky Vans, mají také svou trochu elegantní verzi? Lakované modely se budou hodit dokonce k obleku, jestli ovšem rádi spojujete streetwear styl s více oficiálními outfity.

Tkaničky v tomto modelu plátěnek Vans můžete vázat klasickým způsobem na tzv. křížení. Znamená to, že část tkaničky by se měla nacházet ve vertikálním položení pod svrškem boty a protahujeme konce tkaniček křížem do dalších volných dírek.

Proplétání, ale v jiném vydání

Klasické zavazování tzv. křížením můžete provést v trochu novodobější verzi.

Místo toho, abyste při každém pohybu měnili stranu proplétání tkaničky, proplétejte ji dvakrát za sebou stejným směrem. Efekt bude přesně stejný, jako na fotce výše!

Zavazování typu X

Charakter hladkých tenisek Vans, takových jako jsou například klasické Vans Authentic – je dobré oživit originálním způsobem zavazování tkaniček.

Pro tento úkol se bude skvěle hodit zavazování tkaniček do X, které – jak už naznačuje samotný název – tvoří na botách vzor písmene ,,X” z příčných pásků.

Rady stylistky:

Extrémní verzí zavazování typu X je takové propletení tkaniček, aby vytvořily na botech pouze jedno velké písmeno ,,X”. Takové zavazování neposkytuje úplnou přilnavost boty k chodidlu jako klasické zavazování, ale vypadá to velmi efektně..

Jednoduché rovné pásky, čili tzv. žebřík

Zato vzorované boty Vans, například jako šachovnice, budou tvořit pěkné pozadí pro rozhodně nejlehčí způsob zavazování tkaniček, čili tzv. žebřík.

Tento způsob zavazování tkaniček, které jsou uspořádány v rovných pruzích a celé tajemství tkví v proplétání, které má své místo pod svrškem.

A co tak originální tkaničky?

Pamatujte si, že podle toho, jaký způsob zavazování tkaniček si vyberete, nepatří mezi jediný způsob jak odlišit své Vansy od jiných.

Jiný způsob je výběr originálních tkaniček, například v kontrastních barvách nebo vzorovaných tkaničkách.

Přečtěte si v našem dalším článku na blogu více informací o tom, jak si zavazovat tkaničky u bot několika originálními způsoby nejen u tenisek Vans.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!