Smart hodinky jsou hodinky nové generace. Byly navrženy zejména pro ty, kteří milují mít svět na dosah ruky. Tento multifunkční doplněk si zamilují nejen vyznavači moderních technologií, ale i všichni ti, kteří vyhledávají praktická řešení. Máte dilema, jaké chytré hodinky si vybrat? Zjistěte, které z modelů hodinek dostupných na eobuv.cz budou pro vás ideální.

Měření tlaku či personalizovaný ciferník, to je jen zlomek z množství funkcí, jaké mají elektronické hodinky 21. století. Objevte všechny!

Jaké chytré hodinky koupit?

Odpovědět na tuto otázku není jednoduché. Popřemýšlejte, jakou částku jste ochotni investovat do nákupu smart hodinek a jaké funkce plánujete využívat. Čím levnější model, tím méně možností poskytuje. První věc, na kterou byste se měli zaměřit je kompatibilita hodinek s telefonem. Bohužel neexistují univerzální smart hodinky, které by se daly spárovat s každým smartphonem. Například: Apple Watch budou vhodné výlučně pro iPhone.

8513

Dříve než se rozhodnete pro nákup chytrých hodinek, ujistěte se, zda jsou kompatibilní s vaším mobilním telefonem.

Dalším důležitým aspektem je operační systém elektronických hodinek. Největší popularitě se těší Wear OS (předtím Android Wear), vyvinutý společností Google. Smart hodinky v tomto systému naleznete v nabídce takových značek jako Diesel, Fossil, Michael Kors či Emporio Armani. Kromě toho je potřeba zohlednit:

  • display chytrých hodinek. Má vliv nejen na vzhled zařízení, ale i komfort používání. Všechny modely, které najdete na stránce eobuv.cz jsou vybaveny intuitivním dotykovým displejem. Úměrnost je jednoduchá: čím větší průměr displeje, tím lepší čitelnost, ale horší výdrž baterie;

  • typ materiálu, ze kterého je vyrobený řemínek (silikon, přírodní kůže nebo ocel);

  • vodotěsnost (standardní jsou 3 nebo 5 ATM).

8514

Pánské chytré hodinky jsou praktickým doplňkem pro mladé businessmany.

5 nejužitečnějších funkcí chytrých hodinek

Název smartwatch z angl. jazyka můžeme přeložit jako inteligentní hodinky, jejichž hlavní funkcí je měření času. Samozřejmě je to jen kapka v moři možností, které přinášejí. Toto novodobé zařízení má totiž řadu dalších praktických funkcí, mezi které patří:

  • měření tepu,

  • příjem zpráv a oznámení,

  • funkce: „zavolej na svůj mobil”,

  • bezkontaktní platby,

  • přehrávání hudby.

Kromě toho všechny chytré hodinky dostupné na eobuv.cz mají zabudované zařízení GPS, reproduktor a LED osvětlení.

8515

Jednou z mnohých funkcí chytrých hodinek je měření tepu.

Smart hodinky – žebříček top modelů na eobuv!

Inteligentní hodinky nejsou jen funkčním, ale i stylovým doplňkem a originálním tipem na dárek. Před samotným nákupem dámských smart hodinek zaměřte svou pozornost na jejich vzhled. Pokud milujete jemnou eleganci, vsaďte na modely značky Michael Kors s ocelovým nebo koženým páskem. Hodinky s ciferníkem zdobeným kamínky budou velmi vkusným doplňkem.

8516

Smart hodinky Michael Kors, zleva: model Bradshaw MKT5085 Gold, model Lexington MKT5080 a model Mkgo MKT 5070 Pink.

Milovnicím sportu a streetwearu doporučujeme modely americké značky Fossil. Minimalistické hodinky na silikonovém řemínku se osvědčí jak v práci, tak na tréninku

8517

Smart hodinky Fossil, zleva: model Venture Hr FTW6015 a model Sport FTW6024.

Při výběru pánských chytrých hodinek se zaměřte na modely italské značky Emporio Armani. Svým vzhledem připomínají klasické pánské hodinky, v souvislosti s čím jistě zaujmou milovníky klasiky v moderním vydání.

8518

Smart hodinky Emporio Armani, zleva: model Matteo ART5019, model Matteo ART5006 a model Alberto.

Těm z vás, kteří upřednostňují větší rozměry displeje, doporučujeme seznámit se s nabídkou značky Diesel. Originální smart hodinky na koženém řemínku jsou dokonalým pánským doplňkem.

Tip experta

Pánské smart hodinky jsou ideálním doplňkem casual outfitů. Model na širokém koženém řemínku bude vypadat skvěle s vyšisovaný džínami, bílým tričkem a volnou bundou typu bomber.

8519

Smart hodinky Diesel, zleva: model Full Guard 2.5 DZT2009, model Axial DZT2014 a model Full Guard 2.5 DZT2011.

Přemýšlíte, kolik stojí chytré hodinky a kde je koupit? V internetovém obchodě eobuv najdete množství praktických modelů známých značek v ceně od 7 do 11 tisíc korun. Mějte svět na dosah ruky.

Autor

Agnieszka Bednarek

Jsem estétka a nadšenkyně nekonvenčních spojení a outfitů s martenskami. Řídím se heslem Salvadora Dalího − „základem všech vítězství je…oděv!”. Zajímám se o tajemství navrhování módy. Definuji to, co není zdefinováno. Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít