K čemu se hodí oranžové boty? Budete překvapeny!

2 min.

Kolikrát jste se rozhodly přece jenom nenakupovat, protože jste měly strach, že se boty k ničemu nebudou hodit? Podle statistik si nejčastěji vybíráme boty v univerzální a nadčasové černé barvě. Nejvyšší čas to změnit! Oranžové lodičky jsou nejasným, ale trefným výběrem. To nám také dokazují 2 TOP influencerky – Alexandra Lapp a Giada Albani. Podívejte se na to, jak nosit boty v této intenzivní barvě.

Nic tak nezmění outfit jako výrazné barvy. Jasné a osvěžující barvy jsou perfektní volbou pro jarní a blížící se letní sezónu. Přesvědčte se samy!

Oranžové boty – k čemu se hodí? Zblázněte se do barev!

Většina osob si myslí, že oranžová je těžkou barvou. Je méně samozřejmá než žlutá barva, ale zase výjimečně křiklavá. Ano i ne. V tomto konkrétním případě hodně záleží na dalších stylových prvcích. Můžete se rozhodnout a vsadit na silný akcent v podobě oranžových bot. K tomu tónovaný šatník nebo přesně naopak a vytvořit vícebarevný outfit, kde se boty nebudou vyjímat. Je čas inspirovat se na Instagramu!

Oranžové lodičky v outfitech Alexandry Lapp

Alexandra Lapp je jednou z nejbarevnějších influencerek. Asi neexistuje barva, se kterou by si neporadila. Krásná trendsetterka úspěšně kombinuje jiskřivé oblečení a boty, díky čemuž získává neuvěřitelné efekty. Vzaly byste si oranžové jehlové lodičky k zářivé fialové barvě? Měly byste pochyby, že ano? Alexandra nám dokazuje, že je to rozhodně skvělé spojení!

Oranžová barva skvěle vypadá s neutrálními barvami, ke kterým rozhodně můžeme počítat klasickou černou. Další outfit Alexandry vsází především na dvě velmi kontrastní barvy – černou a oranžovou. Boty a kabát v tmavě oranžové barvě ideálně ladí s plisovanou sukní Versace a černým rolákem Dorothee Schumacher. Pozornost přitahuje také růžová kabelka od Balenciagy. Co říkáte?

Myslíme si, že máte ve své hlavě už pár nápadů k čemu se budou hodit oranžové lodičky. I když se to nemusí zdát, můžete je také nosit s džíny a casual tričky. Alexandra Lapp je nekonečným zdrojem inspirace.

Oranžové boty v outfitech Giady Albani

Giada Albani je opravdovou fanynkou módy ze slunečné Itálie. Pěkná influencerka ráda experimentuje s barvami, proto je dobré u ní hledat inspiraci. Jak můžete vidět už na první pohled, Giada má boty ve všech barvách duhy. K oranžovým jehlovým lodičkám ráda nosí pastelové oblečení. Tvídové sako, modrá košile a prodřené džíny, takový outfit určitě neprojde bez povšimnutí.

Přečtěte si také: Trendy jaro-léto 2021: oblečení ve všech barvách duhy >>>

Oranžová barva ve spojení s růžovou je čím dál tím víc oblíbenějším spojením. I když se na to někteří dívají skepticky, je dobré provést alespoň jeden módní experiment! Půjdeme ve stopách Giady Albani a zkombinujeme oranžové lodičky se světle růžovými kalhotami a oversize mikinou. K tomu kabelka Chanel a outfit do města je hotov!

Nyní už víte s čím nosit oranžové jehlové lodičky? Teď je dobré si zkontrolovat, k čemu se hodí boty v jiných (stejně zajímavých) barvách: fialové a zelené.

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít