Pokud patříte do skupiny lidí, kteří nevydrží sedět ani chvíli na jednom místě a léto je pro Vás časem – mohou být dokonce ty jednodenní – výletů, v takovém případě se Vám bude rozhodně hodit vhodný batoh. Turistický batoh je ideálním doplňkem pro výlety, ale nemusí vůbec vypadat nudně. Doufáme, že Vás přesvědčíme našim seznamem módních batohů na léto 2020, do kterých se vleze nejen to co je potřebné při horských túrách nebo při aktivním objevování, ale také budou vypadat velmi stylově.

Mezi turistickými batohy najdete takové, které se budu hodit jak pro jednodenní výlet, tak i takové s kterými se můžete vydat na měsíční cestu.

Batoh na výlet značky Liu Jo – stylová nabídka

Předpokládáme, že značka Liu Jo se Vám nespojuje s turistickými batohy, ale s prvními push-up džíny na trhu a elegantním ženským designem. Překvapíme Vás tím, že v eobuv najdete také velmi pohodlné batohy této značky, které se budou skvěle hodit například při aktivním objevování městských turistických atrakcí. Ve svém šatníku je má dokonce samotná Chiara Ferragni!

9603

Nylonové batohy značky Liu Jo jsou dostupné v různých vzorech – podívejte se tady.

Turistické batohy Herschel – klasický žánr

Charakteristický, kanadský vzhled, který je spojován především s road tripem po Americe – tím vším jsou vlastně ikonické batohy Herschel. Poznáte je podle pěkných barev, kožených pásků, které Vám dovolí regulovat jejich kapacitu, nášivky s logem a… velmi vysokou kvalitou vykonání. Batohy Herschel si získaly přes léta jméno ikonické a jejich design se přímo prosí o umístění na instagramové fotce, nejlépe ze stanu. Najdeš mezi nimi také modely s různou kapacitou – z nichž ten nazvaný Little America má až 25l. Bez problémů se do něho vleze hodně věcí na několikadenní výlet!

9604

Nostalgický vzhled batohů Herschel navazuje do starších metod provedení a díky tomu si od let získávají srdce všech cestovatelů.

9605

Nadčasové batohy značky Herschel najdete v eobuv po kliknutí tady.

Víte, že…?

Název firmy Herschel společně s nostalgickým vzhledem značky se odkazuje na malou skandinávskou vesnici.

Batohy Columbia – pro opravdové cestovatele

Pokud od turistického batohu čekáte estetický design, ale také kvalitu zpracování, která už je přítomná roky na trhu – rozhodně si vyberte jeden z batohů od značky Columbia. Retro elementy trochu ozvláštní jejich jednoduchý a minimalistický vzhled. Jsou prostorné, odolné, lehké a díky tomu nošení tohoto batohu na zádech Vás nenamáhá i přes mnoho přechozených hodin. Jdete v nejbližší době na horskou túru? Batoh Columbia bude skvělým společníkem!

9606

Líbí se Vám batohy Columbia? Ještě větší nabídku těchto batohů najdete tady.

Turistické batohy ve stylu vintage od oblíbených značek

Jaký turistický batoh bude nejvíc praktickým a zároveň nejmódnějším řešením? Rozhodně ten v stylu vintage! Stačí se podívat na instagram, který je plný profilů o cestování – mohli jste si všimnout, že rekordy v oblíbenosti získávají batohy, které vypadají jako by byly vytáhnuté z jiné éry. Jakou éru si vyberete Vy, to už záleží jen na Vašich individuálních potřebách.

9607

Batohy značky Fjällräven Kånken nosí poslední dobou skoro všichni – od středoškoláku až po cestovatele. Jsou však relativně drahé a nejsou příliš prostorné, proto stojí za to přemýšlet i o velkorysejší náhradě v stylu vintage.

9608

Zleva: batoh značky Doughnut, batoh značky Converse, batoh značky Doughnut a batoh značky Columbia

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít