Teplota každým dalším dnem klesá, sluníčko se objevuje čím dál tím později a na ulicích, kdekoliv se podíváte, uvidíte… dámské polokozačky. To znamená, že sezóna podzim-zima 2020/2021, se začíná nejlépe, jak může. Pokud tedy přemýšlíte o tom, jaké polokozačky budou k šatům nejmódnější během nadcházející sezóny, rozhodně se podívejte na náš seznam modelů, které se nejčastěji objevovaly během posledních módních přehlídek v největších městech světa.

Kovbojské boty, barevné gumáky, chunky boots, šněrovací workery, ale také polokozačky s čtvercovými špičkami – to jsou naše tipy na sezónu podzim-zima 2020/2021.

Nejmódnější polokozačky k šatům na podzim a zimu 2020/2021: kovbojské boty

Na podzim a zimu 2020/2021 bude kovbojská obuv patřit k TOP obuvi. Může se dokonce zdát, že jsou čím dál tím víc oblíbenější. Všechny ty ženy, které byly k těmto botám skeptické, především kvůli spojení s western stylem, je mají čím dál tím raději. Vidí, že je dobré nosit je s kontrastním oblečením a ne s oblečením v podobném stylu. Nejlepší nabídka, pro začínající sezónu, je rozhodně outfit v podobě kovbojských bot a šatů .

11493

Zleva: kovbojské boty Trussardi Jeans, kovbojské boty Nessi, kovbojské boty Gino Rossi, kovbojské boty Gioseppo

Nejmódnější polokozačky k šatům na podzim a zimu 2020/2021: chunky boots

Určitě jste si už všimly, na ulicích módy, nošené chunky boots. Možná si ani neuvědomujete, že přesně tak nazýváme těžké polokozačky na hrubé podrážce a dokonce flatformach. Pokud hledáte pohodlné, trvalé a přitom módní boty k šatům na podzim a zimu, rozhodně si vyberte právě tento model bot. Polokozačky na platformě vyypadají nejlépe v kontrastních outfitech s delikátními šaty.

11494

Zleva: polokozačky DeeZee, polokozačky Karl Lagerfeld, polokozačky Tommy Hilfiger, polokozačky Eva Minge

Nejmódnější polokozačky k šatům na podzim a zimu 2020/2021: šněrovací workery

Tyto boty snad můžeme už nazývat jako nesmrtelné podzimně-zimní klasiky. Šněrovací polokozačky typu worker boots, protože o nich se tady bavíme, jsou podobně jako chunky boots ideálním kontrastem pro lehké a trochu průsvitné šaty. Sami se podívejte, jak dobře vypadají ve spojení s šaty a rolákem!

11495

Zleva: polokozačky Wojas, polokozačky Jenny Fairy, polokozačky Karino, polokozačky R.Polański

Nejmódnější polokozačky k šatům na podzim a zimu 2020/2021: polokozačky se čtvercovými špičkami

Polokozačky typu square toe se objevují v nejžhavějších trendech už další sezónu. Ale poslední dobou získávají čím dál tím víc odvážnější tvary, mimo jiné díky propagaci trendů značkou Bottega Veneta. Ať už je to tak nebo jinak, pokud chcete být módní během podzimu a zimy 2020/2021, tak rozhodně noste šaty právě k tomuto typu polokozaček.

Nejmódnější polokozačky k šatům na podzim a zimu 2020/2021: barevné gumáky

Poslední naší nabídkou z tohoto seznamu, jsou nejvíce originální boty. Poslední dobou jste si mohli všimnout nového trendu v nošení barevných gumáků, které tvarem připomínají polokozačky – od kotníkové obuvi s elastickým prvkem, až po outdoorovou obuv. Jedno je jisté, takové přidají charakter outfitům s šaty a ochrání Vaše chodidla před podzimními kalužemi!

11496

Zleva: červené gumáky Hunter, žluté gumáky Hunter, zelené gumáky Hunter, modré gumáky Hunter

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.