Nejmódnější polokozačky k šatům − vybrané modely, které budeme nosit během sezóny podzim-zima 2020/2021

2 min.
V tomto článku:

Teplota každým dalším dnem klesá, sluníčko se objevuje čím dál tím později a na ulicích, kdekoliv se podíváte, uvidíte… dámské polokozačky. To znamená, že sezóna podzim-zima 2020/2021, se začíná nejlépe, jak může. Pokud tedy přemýšlíte o tom, jaké polokozačky budou k šatům nejmódnější během nadcházející sezóny, rozhodně se podívejte na náš seznam modelů, které se nejčastěji objevovaly během posledních módních přehlídek v největších městech světa.

Kovbojské boty, barevné gumáky, chunky boots, šněrovací workery, ale také polokozačky s čtvercovými špičkami – to jsou naše tipy na sezónu podzim-zima 2020/2021.

Na podzim a zimu 2020/2021 bude kovbojská obuv patřit k TOP obuvi. Může se dokonce zdát, že jsou čím dál tím víc oblíbenější. Všechny ty ženy, které byly k těmto botám skeptické, především kvůli spojení s western stylem, je mají čím dál tím raději. Vidí, že je dobré nosit je s kontrastním oblečením a ne s oblečením v podobném stylu. Nejlepší nabídka, pro začínající sezónu, je rozhodně outfit v podobě kovbojských bot a šatů .

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

11493

Zleva: kovbojské boty Trussardi Jeans, kovbojské boty Nessi, kovbojské boty Gino Rossi, kovbojské boty Gioseppo

Určitě jste si už všimly, na ulicích módy, nošené chunky boots. Možná si ani neuvědomujete, že přesně tak nazýváme těžké polokozačky na hrubé podrážce a dokonce flatformach. Pokud hledáte pohodlné, trvalé a přitom módní boty k šatům na podzim a zimu, rozhodně si vyberte právě tento model bot. Polokozačky na platformě vyypadají nejlépe v kontrastních outfitech s delikátními šaty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

11494

Zleva: polokozačky DeeZee, polokozačky Karl Lagerfeld, polokozačky Tommy Hilfiger, polokozačky Eva Minge

Tyto boty snad můžeme už nazývat jako nesmrtelné podzimně-zimní klasiky. Šněrovací polokozačky typu worker boots, protože o nich se tady bavíme, jsou podobně jako chunky boots ideálním kontrastem pro lehké a trochu průsvitné šaty. Sami se podívejte, jak dobře vypadají ve spojení s šaty a rolákem!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

11495

Zleva: polokozačky Wojas, polokozačky Jenny Fairy, polokozačky Karino, polokozačky R.Polański

Polokozačky typu square toe se objevují v nejžhavějších trendech už další sezónu. Ale poslední dobou získávají čím dál tím víc odvážnější tvary, mimo jiné díky propagaci trendů značkou Bottega Veneta. Ať už je to tak nebo jinak, pokud chcete být módní během podzimu a zimy 2020/2021, tak rozhodně noste šaty právě k tomuto typu polokozaček.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

Poslední naší nabídkou z tohoto seznamu, jsou nejvíce originální boty. Poslední dobou jste si mohli všimnout nového trendu v nošení barevných gumáků, které tvarem připomínají polokozačky – od kotníkové obuvi s elastickým prvkem, až po outdoorovou obuv. Jedno je jisté, takové přidají charakter outfitům s šaty a ochrání Vaše chodidla před podzimními kalužemi!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post

11496

Zleva: červené gumáky Hunter, žluté gumáky Hunter, zelené gumáky Hunter, modré gumáky Hunter

Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.
Doporučené
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!
Zkontrolujte v obchodě
guess, Kabelky Pinko, Pánská obuv Salomon, esize.me, air force 1 dámské, geox, merrell, nike air force dámské

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít