Pánská kotníková obuv s elastickým prvkem je nadčasová obuv, která se rozhodně musí objevit na seznamu podzimně-zimních must have kousků šatníku. Především v šatníku fanoušků klasiky a casual stylu. Boty, které byly navrženy s myšlenkou

na královnu Viktorii, se dostaly do pánského šatníku a neztrácí se z nich už velmi dlouhou dobu. Každý rok, nám návrháři módy dokazují, že trochu změněné verze jsou stále velmi oblíbené. Jakou pánskou kotníkovou obuv s elastickým prvkem pro sezónu podzim-zima 2020/2021 je dobré si vybrat? O tom se dočtete níže.

Černé, hnědé, šedé nebo béžové – která kotníková obuv s elastickým prvkem se bude nejlépe hodit k Vašim podzimně-zimním outfitům? Zjistěte více v našem článku!

Černá kotníková obuv s elastickým prvkem pro sezónu podzim-zima 2020/2021

Začněme absolutní klasikou, tedy černou pánskou kotníkovou obuví s elastickým prvkem, která se ideálně hodí pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Jakého modelu byste si měli v letošním roce všimnout? Především toho s vyvýšeným svrškem, na tlusté traktorové podrážce, provedené z lícové kůže. Trend na tento typ bot se objevuje už další sezónu v módním domě Bottega Veneta a jiné značky jdou v jeho stopách. Pokud ovšem máte rádi nadčasovou obuv, která nikdy nevychází z módy, vyberte si klasický model.

Hnědá kotníková obuv s elastickým prvkem pro sezónu podzim-zima 2020/2021

Pokud nemáte nejraději tmavé barvy, dokonce během chladnějších měsíců, místo černé kotníkové boty si můžete vybrat trochu světlejší model, čili hnědý. Hnědá kotníková obuv s elastickým prvkem bude vypadat skvěle ve spojení s tmavě modrou, béžovou, khaki nebo lahvově zelenou barvou. Ideálně se hodí k vlněným károvaným oblekům nebo k těm, které jsou provedeny z melanžového materiálu.

https://www.instagram.com/p/B_p-UiNFpGE/

Šedá kotníková obuv s elastickým prvkem pro sezónu podzim-zima 2020/2021

Poslední dobou patří mezi TOP, také jiné barevné varianty pánských bot, než jenom černá nebo hnědá. Šedá kotníková obuv s elastickým prvkem je jedna z méně oblíbených nabídek pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Můžete je využít k vytvoření šedých total looků, kombinovat je s nude barvami nebo je vplétat do klasických černobílých outfitů.

https://www.instagram.com/p/B-4N2D2FNDj/

Béžová kotníková obuv s elastickým prvkem pro sezónu podzim-zima 2020/2021

Líbí se Vám styl s prvky boho? A možná prostě ve Vašem šatníku převažují hnědé a šedé odstíny, místo černé a tmavě modré barvy? V takovém případě si promyslete investici do béžových kotníkových bot. Nehodí se k elegantním outfitům, ale skvěle se osvědčí v casual stylu. Vlněný kabát, džíny, světlý svetr – nejlepší společnost pro kotníkovou obuv s elastickým prvkem této barvy. Naše rada? Vybírejte si raději ty vyrobené ze semišové kůže než lícové – budou vypadat stylověji.

https://www.instagram.com/p/B-w5jy-FIoL/

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.