Mnohé z vás se ptají, zda existují pohodlné boty na podpatku. Takové, ve kterých bez problémů doběhnete k tramvaji a pracovní den či setkání s přáteli strávíte bez bolesti. Určitě ano – jsou to modely s technologií Anti-Shokk. Co se skrývá pod tímto názvem? Více se dočtete v tomto článku!

Zajistěte si komfort pro každodenní nošení, vsaďte na boty nové generace. Je to výborná investice!

Jaké jsou pohodlné boty na podpatku?

Jak říkávala Coco Chanel – “Luxus musí být pohodlný, jinak není luxusem”. Co z toho, že si koupíte značkové boty, ale nebudete v nich moct chodit? Pokud si chcete vybrat dobře, řiďte se především vlastním pohodlím. To vám zajistí modely s technologií Anti-Shokk, které jsou dostupné v nabídce německých značek, takových jako Tamaris, Caprice nebo Marco Tozzi.

V čem spočívá fenomén této technologie? Anti-Shokk je patentovaná konstrukce podpatku, která tlumí nárazy až o 50 procent. Nejenže usnadňuje chůzi, ale zároveň odlehčuje páteř, ploténky a obratle.

 

 

Pohodlí díky technologii

Boty na podpatku– byť jen několikacentimetrovým – jsou zosobněním ženskosti. Dokonce i když jste se jim dosud vyhýbaly, určitě jim dejte šanci. Lodičky, kotníkové boty nebo kozačky obohacené o technologii Anti-Shokk budou jistě splňovat vaše kritéria. Tyto boty dodají vašim krokům pružnost a vám přidají na půvabu a kráse. Objednejte si vysněný pár a vyzkoušejte je v pohodlí vašeho domova! A pokud zjistíte, že nesplňují vaše požadavky – můžete využít vrácení zdarma.

8439

Lodičky s technologií tlumící nárazy chrání vaše klouby

Vadí vám zvuk, který lodičky vydávají při chůzi? Boty se systémem tlumícím nárazy budou pro vás ideální volbou. Technologie Anti-Shokk tlumí klepot podpatků, díky čemu na sebe nebudete poutat pozornost a po chodbách svého pracoviště projdete jako tajná agentka!

Jak koupit pohodlnou obuv na podpatku?

Přesněji kde? V internetovém obchodě eobuv.cz naleznete velké množství obuvi s technologií Anti-Shokk. Začněme od německé značky Tamaris, která nabízí nejkvalitnější obuv v souladu s módními trendy. Pokud tedy hledáte pohodlné boty na podpatku pro podzimní a zimní sezónu – prohlédněte si nabídku polobotek a kozaček a kotníkové obuvi této značky.

8440

Kozačky na podpatku vybavené technologií Anti-Shokk najdete na stránce eobuv.cz

Na výjimečné příležitosti nebo oficiální setkání zvolte polobotky z přírodní lícové kůže nebo semiše. V lodičkách značky Caprice je použita nejen technologie Anti-Shokk, ale také OnAir, která eliminuje pocení chodidel v létě. Některé technologie jsou natolik inovativní, že skutečně mění obuvnický svět na lepší!

Tip experta

Výrobci bot se předbíhají v nabídce inovativních technologií. Snažte se zjistit, v čem spočívají, abyste si dopřály maximální komfort.

Pohodlné boty na podpatku nejsou žádný mýtus! Objevte tuto technologii a vychutnejte si pohodlnou chůzi.

Autor

Agnieszka Bednarek

Jsem estétka a nadšenkyně nekonvenčních spojení a outfitů s martenskami. Řídím se heslem Salvadora Dalího − „základem všech vítězství je…oděv!”. Zajímám se o tajemství navrhování módy. Definuji to, co není zdefinováno.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.