Za námi je výjimečná událost, která v Polsku ještě nebyla. Modivo & eobuv.cz Supervision Fashion Show – módní přehlídka, během které byla představena kolekce jaro-léto 2021 obou značek. Projekt měl mezinárodní charakter a globální rozsah, který v sobě spojuje digital a módu z nejvyšších sfér. Všechno pro to, aby i v době plné různých omezení, měli fanoušci módy přístup k nejžhavějším trendům. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jak probíhala celá událost – od příprav až po konečný efekt.

Top looky od předních značek, outfity vytvořené nejvíce známými stylisty z módní branže a všechno v souladu s motivem přehlídky – síla větru a vody, které nám přinášejí vzrušující změny.

Módní přehlídka Modivo & eobuv – od koncepce, až k realizaci

Nápad na výjimečnou přehlídku Modivo & eobuv Supervision Fashion Show se narodil díky potřebám vejít na novou, více digitální úroveň propagace trendů z přehlídek v Polsku. Z důvodu pandemie k nám ze světových hlavních měst módy přichází informace o přehlídkách top značek, které jsou představeny v síti. Značky eobuv a Modivo se rozhodly spojit síly a využít svou módně-technologickou vášeň, aby nám představily módní zkušenosti z nejvyšší sféry také v naší zemi.

Přehlídka Modivo & eobuv.cz Supervision Fashion Show, která je i nadále dostupná na sociálních sítích, mimo jiné na YouTube, navazuje na dobře známé motivy přírody, takové jako vítr a voda. Byly nově interpretovány a ukázány v úplně novém, digitalním provedení. Hlavní motiv tvoří vítr, který rozpohyboval písek, klasy obilí nebo vodu a byl předzvěstí pozitivní energie a vzrušující změny. Malované slajdy propojené s hudbou, která byla vytvořena přímo pro tuto událost, se staly pozadím pro looky vytvořené nejvíce známými stylisty v Polsku.

13864

Za námi je úžasná událost, která představuje naši módně – technologickou vášeň, která spojuje aktuální trendy a inspirace s produkty nejvyšší kvality. Jsme neuvěřitelně hrdí, že i přes pandemii a s ní související potíže, jsme dokázali udělat bezpečnou událost a představit široké portfólium nejnovějších, světových kolekcí, které byly navrženy s myšlenkou na sezónu jaro-léto 2021. Děkuji všem za účast a našim obchodním partnerům a mediálním partnerům za pomoc v realizaci události. Zvláštní uznání a poděkování za vedení tohoto projektu patří teamům eobuv.cz a Modivo! Bez Vás by to nebylo možné.komentuje CEO eobuwie.pl SA Marcin Grzymkowski.

Spolupráce největších jmen módní branže

Organizace tak velké a spektakulární události jako je Modivo & eobuv Supervision Fashion Show, by nebyla možná bez spolupráce mnoha osob z týmů značek eobuv a Modivo. Nesmíme také zapomenout na nejvíce rozpoznatelné jména z módní branže. Outfity na přehlídku vytvořili TOP stylisté z nejdůležitějších módních časopisů: Karla Gruszecka z Vogue Polska, Karolina Limbach z Elle, Maja Naskrętska z Elle a Glamour, Amir Dobos z Cosmopolitan z Rumunska nebo stylisté z Vogue Czechoslovakia, kteří se s námi podělili o svou vizi pro jarní a letní sezónu.

13865

Režisérem přehlídky byl Maciej Majzner – jedna z mála osob v Polsku, která má tuto funkci jako svou práci. Ve svém portfoliu má spolupráci s předními polskými návrháři, takovými jako je Łukasz Jemioł nebo Tomasz Olejniczak.

13866

V Modivo & eobuv.cz Supervision Fashion Show vystoupily modelky a modelé nejžhavějších jmen sezóny, mimo jiné: Monika JAC Jagaciak, která otevřela a také uzavřela přehlídku, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka nebo Jakob Kosel, Piotr Czaykowski, Sebastian Chłodnicki a Rafał Jonkisz. Svou pozitivní energií dodali události opravdu výjimečný charakter.

13867

Cením si práce mezi lidmi a energie, kterou si s nimi mohu vyměnit. Chyběli mi lidé a atmosféra, která je spojována s módní přehlídkou. Kromě toho, že jsme udělali tuto událost online i tak bylo super všechny vidět a pracovat s nimi společně na tak velkém projektu, jako je Modivo a eobuv.cz Supervision Fashion Showříká Monika Jagaciak, top modelka.

40 outfitů na přehlídce představující nejžhavější trendy jaro-léto 2021

Na 40 metrech virtuální přehlídky nám modelé a modelky představili 40 výjimečných outfitů v high fashion stylu, které navazují na nejsilnější trendy, ale také pohodlné outfity v athleisure nebo business casual stylu v moderním provedení

13868

Monochromatické total looky v módním odstínu béžové barvy, boho detaily nebo návaznost na eklektické 80. a 90. léta. Objevily se také velmi pohodlné outfity v podobě teplákových souprav, legín a mikin z materiálů nejvyšší kvality. To jsou hlavní směry nové kolekce Modivo a eobuv.cz. I když současná situace není příznivá pro nošení večerních kreací, rozhodně nemohly chybět na přehlídce. Cítíme se v nich výjimečně a díky nim se bavíme módou.

13869

Na přehlídce byly představeny outfity, mimo jiné takových značek jako: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, John Richmond nebo Rage Age.

Modivo & eobuv Supervision Fashion Show za oponou

Máte rádi fashion branži a rádi se díváte na módní události? Máme pro Vás další článek na blogu, ze kterého se dozvíte více na téma organizace naši přehlídky: reportáž s režisérem přehlídky, Maciejem Majznerem.

Autor

Ewelina Gajoch

Jsem milovnicí módy high fashion, ale pro své každodenní outfity se inspiruji pařížskými influencerkami a nadčasovým francouzským stylem. Zajímám se také o malbu, velmi se mi líbí obrazy Edwarda Hoppera. Dále mám ráda cestování a Harryho Pottera.
Původní text článku byl přeložen a upraven pro potřeby blogu eobuv.cz.

Pokračováním v používání webu souhlasíte s používáním cookies. více informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Další užívání stránek znamená, že souhlasíte s jejich použitím.

Zavřít