Jak nosit kabelku typu shopper? Rozhodně ne jen na nákupy

2 min.

Ačkoliv název “shopper bag” neboli “shopper kabelka” nasvědčuje tomu, že by mělo jít o tašku určenou výhradně na nákupy, může se hodit i pro jiné příležitosti. Je prostorná a zároveň lehká, díky čemuž může být ideálním doplňkem pro každodenní nošení. Kdy si ji vzít s sebou a čím se řídit při jejím výběru?

Díky skutečně velkému výběru shopper kabelek si bez problémů vyberete model, který se bude hodit k vašemu stylu.

Proč mít v šatníku shopper kabelku?

Někteří muži tvrdí, že v dámské kabelce se dá najít doslova všechno. A přestože se neví, kdo poprvé vyslovil tuto myšlenku, myslíme si, že dotyčný měl zajisté na mysli shopper tašku. Jde o jeden z největších modelů kabelek dostupných na trhu, do kterého se vejdou nejen nezbytné věci jako peněženka, klíče, mobil a dokumenty, ale také např. nákup – díky tomu tato kabelka dostala takové pojmenování.

Velké rozměry jsou snad nejdůležitější charakteristickou vlastností kabelek tohoto typu. Nejčastěji bývají lehké a nezpevněné. Modely vyrobené z elastického materiálu jako např. přírodní nebo eko kůže jsou oblíbené i díky tomu, že se do nich vejde podstatně více věcí. Tyto tašky jsou vhodné výlučně pro denní nošení – vzhledem ke svým velkým rozměrům nejsou vhodné pro slavnostní příležitosti nebo svatby. Můžete je však vhodně zakomponovat do formálního nebo byznys oblečení.

Jak vybrat shopper kabelku?

Při výběru doplňku je důležitý nejen jeho tvar a barva. Důležité je i kvalitní provedení tašky. Popruhy musí být odolné, aby se nezničily při nošení často těžkého obsahu. Většina modelů je vybavena dvěma krátkými řemínky, dostupné jsou však i shopperky s dodatečným, odnímatelným delším popruhem.

8454

Černá shopper kabelka Calvin Klein.

Dalším důležitým aspektem je zapínání. Může to být suchý zip nebo cvoky. První způsob zajistí lepší bezpečnost obsahu tašky, druhý – umožní přenášení většího množství předmětů. Než přistoupíte k nákupu, prozkoumejte i materiál vyhotovení tohoto doplňku – přírodní nebo ekologická kůže bude elegantnější variantou než syntetický textilní materiál.

Do práce i do školy

Díky své prostornosti bude shopper kabelka ideální volbou do práce. Pokud vás zavazuje přísný dress code, sáhněte po neutrálních barvách – černé, bílé, béžové nebo šedé. Můžete si v práci dovolit více svobody ve stylu smart casual? Rozhodněte se pro model v živých odstínech, dbejte však na to, aby taška neměla žádné vzory.

Shopper kabelka dokonale nahradí batoh – hodí se proto studentkám, které nosí sebou spolu se všemi dalšími věcmi také sešity a knihy. V tomto případě máte však o něco větší svobodu při výběru barev a vzorů. Tento doplněk se bude hodit k lodičkám i sneakers – doplněk je to vskutku univerzální!

8455

V našem obchodě najdete spoustu vzorů a barev shopper kabelek Calvin Klein.

Do posilovny, na cestování i na pláž

Milujete trénink, ale nerady nosíte typické sportovní tašky? Shopper kabelka bude dokonalou náhradou! Vejde se do ní láhev s vodou, ručník, dokonce i náhradní oblečení a boty na přezutí. Ba co víc, skvěle se kombinujte s outfity ve stylu athleisure.

Vzhledem ke svým velkým rozměrům se shopper kabelka osvědčí i v roli příručního zavazadla, do kterého se vejdou všechny potřebné věci jako doklady, kosmetická taštička či občerstvení. Bude skvělým společníkem do města, na cesty i na pláž.

Upozornění!

Dříve než se rozhodnete pro nákup shopper tašky na cestování, zkontrolujte, zda její rozměry splňují kritéria letecké společnosti.

Věříme, že jste se přesvědčili o tom, že shopper kabelka je povinným kouskem šatníku každé ženy. Široký výběr doplňků naleznete v internetovém obchodě eobuv.cz. Pokud daný model navzdory všemu nesplní vaše očekávání, máte 30 dní na bezplatné vrácení zboží.

Doporučené
logo signet
Přidejte se k odběratelům newsletteru a ...Využijte slevu 250 Kč na první nákupy!